Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Kolejny sukces Mira


thewoundswecannotseeThe Wounds We Cannot See to amerykański dokument w reżyserii Alexandra Freeman’a. Został zakwalifikowany do festiwalu filmowego w Los Angeles – Long Beach Indie International Film, Media and Music Festival, który odbędzie się pomiędzy 31 sierpnia, a 4 września 2016 r. Muzykę do filmu skomponował mławianin – Miro Kępiński!

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

To nie pierwszy sukces kompozytora. Miro znany jest ze swojej współpracy z największymi osobami ze światowej branży muzycznej. To bardzo doświadczony artysta oraz twórca muzyki filmowej, którą zachwycają się słuchacze na całym świecie, a usłyszeć ją można chociażby w amerykańskich produkcjach filmowych, takich jak nagradzany na świecie dokument „The Last Taboo” czy „Seven Days”, teraz w filmie The Wounds We Cannot See.

Film opowiada tragiczną historię byłej US Navy Airman Nancy Ross od Hingham, Massachusetts. Ross wykorzystana podczas swojej służby, zmaga się z uzależnieniem i depresją. Chociaż poddana terapii wciąż cierpi z powodu uzależnienia i żyje w ciągłym strachu przed przyszłością.

Festiwal podczas którego zostanie wyemitowany film jest prestiżowy, jego laureat, np: film ‚The Dam Keeper’ otrzymał nominację do Oskarów. Oficjalna premiera filmu przewidziana jest na 30 lipca 2017 r.

Gratulujemy Mirowi Kępińskiemu kolejnego sukcesu!

Link do zwiastuna: https://vimeo.com/128446189

Ścieżka dźwiękowa: https://mirokepinski.bandcamp.com/album/the-wounds-we-cannot-see-ost

Oficjalna strona filmu: http://www.thewoundswecannotseemovie.com/

Oficjalna strona Miro Kępińskiego: http://mirokepinskimusic.com/

Źródło: UM Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
megi25

super! 🙂