Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ukonstytuował się zarząd MKS „Mławianka” Mława


mlawianka'Miejski Klub Sportowy „Mławianka” Mława ma nowego  prezesa klubu.  Został nim Krzysztof Osiecki, który pełnił do tej pory funkcję dyrektora ds. sportowych. Ponadto nowym członkiem zarządu został Pan Marcin Tomczyk.


Pełny skład Zarządu MKS „Mławianka” Mława przedstawia się następująco:

Krzysztof Osiecki – Prezes Zarządu;

Adam Wasiłowski – V-ce Prezes Zarządu;

Grzegorz Szczepkowski – V-ce Prezes Zarządu;

Grzegorz Przybyłowski – Sekretarz;

Marcin Tomczyk – Skarbnik.

Źródło: mksmlawa.futbolowo.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pipi
Pipi
4 lata temu

Czy ktoś z obecnego zarządu wie ilu zawodników z poprzedniego sezonu było na wypożyczeniu i rozmawiał z nimi na temat ewentualnego powrotu?wydaje mi się że nie. ..

Pipi
Pipi
4 lata temu

Czy ktoś z obecnego zarządu jest zorientowany ilu zawodników w tamtym sezonie było na wypożyczeniu i rozmawiał z nimi o ich ewentualnym powrocie?wydaje mi się że nie. ..

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x