Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzech naszych zawodników w Nieporęcie, Łachut trzynasty


lachutNieporęt był areną drugich zawodów z cyklu Volvo Series Triathlon. Podobnie jak to miało miejsce w czerwcu, w Brodnicy zawodnicy mieli do wyboru aż trzy dystanse. Na odcinku 1/4 IronMan swoje umiejętności zaprezentowało trzech mławian.


Najlepiej poszło Wojciechowi Łachutowi. Pierwszą konkurencję czyli pływanie ukończył na siedemnastej pozycji. Jazda rowerze pozwoliła mu jednak uwierzyć, że może zakończyć zmagania w ścisłej czołówce (na inagurację cyklu był drugi). Przebił się na piąte miejsce, do lidera Macieja Bodnara tracił niespełna dwie minuty.

Podczas biegu nastąpił prawdziwy dramat. Okazało się, że nadal czuję zmęczenie po triathlonie karkonoskim. Nogi nie chciał nieść, w efekcie zaliczyłem zjazd w klasyfikacji generalnej – wyjaśnia nasz zawodnik.

Ostatecznie uplasował się na 13. pozycji (7 w kategorii M3). Czterdziesty drugi w generalnym zestawieniu był Łukasz Pagórski (9 w kategorii M1), a Witold Błaziński dwieście dwudziesty siódmy (109 w kategorii M2). W sumie na dystansie 1/4 IronMan rywalizowało aż 426 zawodników.

Kolejne zawody z cyklu Volvo Series Triathlon odbędą się 14 sierpnia w Chodzieży.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x