Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Jest akt oskarżenia Bartosza N. w sprawie zabójstwa dziennikarza


prokuratura_okregowa_w_plockuProkuratura Okręgowa w Płocku oskarżyła Bartosza N. o zabójstwo dziennikarza, Łukasza Masiaka.

KSP Mława nabór

Jak informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Płocku, Iwona Śmigielska-Kowalska, dzisiaj został przesłany do Sądu Okręgowego w Płocku akt oskarżenia przeciwko Bartoszowi N. Zarzut dotyczy nocnego zajścia z  13 na 14 czerwca 2015 roku na terenie kręgielni w Mławie. Według prokuratury Bartosz N. na terenie kręgielni  w Mławie dokonał zabójstwa Łukasza Masiaka zadając mu z wielką siłą cios w postaci kopnięcia w lewa stronę głowy, co spowodowało zgon dziennikarza.

Bartosz N był tylko raz przesłuchiwany, nie odpowiadał na pytania, złożył oświadczenie. Nie przyznał się do winy mówiąc,  że to był nieszczęśliwy wypadek. Nie kwestionował, że tam był. Po weryfikacji prokurator utrzymał kwalifikację prawną, zarzut zabójstwa.

– Dowody zebrane przez prokuratora nie wskazują, że zabójstwo miało związek z pracą dziennikarską Łukasza Masiaka, a raczej na incydent o charakterze towarzyskim – podaje Iwona Śmigielska – Kowalska.

RK

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

23 - liczba komentarzy w artykule "Jest akt oskarżenia Bartosza N. w sprawie zabójstwa dziennikarza"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
szef
Gość

Zastanawia mnie jedno o tej sprawie jest cały czas głośno a co ze sprawą księdza ze szrenska władze duchowe uciszyly sprawę

Marta
Gość

Marko, chyba jaja sobie robisz, Tu nie ma żadnych inwektyw. Co najwyżej kulturalne opinie, że Masiak nie był wyjątkowym dziennikarzem. Poza tym uważam, że proratuszowy portal jakim jest teraz nm, jest dla Codziennika żadną konkurencją.

marko
Gość

Droga Redakcjo! Publikowanie komentarzy krytykujących konkurencyjny portal i jego założyciela, jest niskie i po prostu nie przystoi. „Konkurencyjność” powinna jednak polegać na czymś innym – nie na wypuszczaniu plotek i inwektyw.

...
Gość

To nie są plotki Panie „marko”, taka jest prawda, konkurencyjny portal nie jest obiektywny i wszędzie można krytykować konkurencyjne portale. Nie rozumiem dlaczego Pan uważa to za niskie. Codziennik zamieszcza po prostu wszystkie komentarze, a nie wybiórczo jak konkurencja, która nie jest dla codziennika konkurencją.

dama
Gość

Wróble ćwierkają,że portal NM jest w rękach pracownika Urzędu Miasta, a niektórzy powiadają, że pracownik UM jest współwłaścicielem.

YY
Gość

Problem polega na tym, że Pan Łukasz Masiak nie był wyjątkowym dziennikarzem także w Mławie, co najwyżej przeciętnym. Szkoda go, był dobrym kolegą. Ale dziennikarzem, co najwyżej przeciętnym – także w Mławie. I naprawdę – te tematy, które on miał na swojej stronie, były też w innych mediach. Jak napisał Jaro, łatwo to sprawdzić – trzeba zajrzeć do archiwów internetowych i gazetowych. Co do portalu naszamlawa obecnie – jest to w tej chwili słaby portal. Mało tematów, tendencyjny, i maksymalnie proburmistrzowski aż wali po oczach.

...
Gość

Zgadza się, portal naszamlawa jest PROBURMISTRZOWSKI, to się wyraźnie daje odczuć po treści artykułów, oraz po tym właśnie, że bardzo wielu komentarzy się nie zamieszcza, bo są niewygodne dla władz (ratusza). To coś w rodzaju portali Karnowskich…

wpDiscuz