Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zieloną siódemką nad morze


7-rowery-slider9 lipca przez nasze miasto przejeżdżała 32-osobowa grupa  pasjonatów dwóch kółek. Rowerzyści już po raz kolejny podróżowali Zieloną Siódemką – trasą rowerową wyznaczoną przez mało ruchliwe drogi asfaltowe łączące stolicę z Trójmiastem.

KSP Mława nabór

Projekt stowarzyszenia Zdrowy Rower, rozpoczęty w ramach akcji Teraz Rower, ma na celu ppularyzację turystyki rowerowej, stworzenie ciekawego i alternatywnego pomysłu na urlop lub wakacje. Wybierając się zieloną siódemką wypoczynek można połączyć z aktywnym spędzaniem czasu, z obcowaniem z naturą i poznawaniem nowych malowniczych miejsc, które zazwyczaj omijamy pędząc nad morze krajową 7-ką.

Trasa rowerowej eskapady corocznie wiedzie z Warszawy poprzez Sochocin, Mławę, Pola Grunwaldzkie, Ostródę, Morąg, Pasłęk  i  Elbląg do Gdańska. Według uczestników przejechanie całej nie wymaga posiadania profesjonalnego sprzętu i bardzo dobrej kondycji – z powodzeniem przejadą ją średnio zaawansowani rowerzyści.

Może w kolejnej takiej zielonej wyprawie rowerowej wezmą udział także mieszkańcy naszego miasta. Zachęcamy do tego. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.zielona7.pl lub Zdrowy-Rower.pl

GK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Zieloną siódemką nad morze"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Kot
Gość

Super

wpDiscuz