Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zieloną siódemką nad morze


7-rowery-slider9 lipca przez nasze miasto przejeżdżała 32-osobowa grupa  pasjonatów dwóch kółek. Rowerzyści już po raz kolejny podróżowali Zieloną Siódemką – trasą rowerową wyznaczoną przez mało ruchliwe drogi asfaltowe łączące stolicę z Trójmiastem.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Projekt stowarzyszenia Zdrowy Rower, rozpoczęty w ramach akcji Teraz Rower, ma na celu ppularyzację turystyki rowerowej, stworzenie ciekawego i alternatywnego pomysłu na urlop lub wakacje. Wybierając się zieloną siódemką wypoczynek można połączyć z aktywnym spędzaniem czasu, z obcowaniem z naturą i poznawaniem nowych malowniczych miejsc, które zazwyczaj omijamy pędząc nad morze krajową 7-ką.

Trasa rowerowej eskapady corocznie wiedzie z Warszawy poprzez Sochocin, Mławę, Pola Grunwaldzkie, Ostródę, Morąg, Pasłęk  i  Elbląg do Gdańska. Według uczestników przejechanie całej nie wymaga posiadania profesjonalnego sprzętu i bardzo dobrej kondycji – z powodzeniem przejadą ją średnio zaawansowani rowerzyści.

Może w kolejnej takiej zielonej wyprawie rowerowej wezmą udział także mieszkańcy naszego miasta. Zachęcamy do tego. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.zielona7.pl lub Zdrowy-Rower.pl

GK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Kot

Super