Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zieloną siódemką nad morze


7-rowery-slider9 lipca przez nasze miasto przejeżdżała 32-osobowa grupa  pasjonatów dwóch kółek. Rowerzyści już po raz kolejny podróżowali Zieloną Siódemką – trasą rowerową wyznaczoną przez mało ruchliwe drogi asfaltowe łączące stolicę z Trójmiastem.

Sprzedam Piec


Projekt stowarzyszenia Zdrowy Rower, rozpoczęty w ramach akcji Teraz Rower, ma na celu ppularyzację turystyki rowerowej, stworzenie ciekawego i alternatywnego pomysłu na urlop lub wakacje. Wybierając się zieloną siódemką wypoczynek można połączyć z aktywnym spędzaniem czasu, z obcowaniem z naturą i poznawaniem nowych malowniczych miejsc, które zazwyczaj omijamy pędząc nad morze krajową 7-ką.

Trasa rowerowej eskapady corocznie wiedzie z Warszawy poprzez Sochocin, Mławę, Pola Grunwaldzkie, Ostródę, Morąg, Pasłęk  i  Elbląg do Gdańska. Według uczestników przejechanie całej nie wymaga posiadania profesjonalnego sprzętu i bardzo dobrej kondycji – z powodzeniem przejadą ją średnio zaawansowani rowerzyści.

Może w kolejnej takiej zielonej wyprawie rowerowej wezmą udział także mieszkańcy naszego miasta. Zachęcamy do tego. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.zielona7.pl lub Zdrowy-Rower.pl

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

GK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kot
Kot
4 lata temu

Super

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x