Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Tanecznym krokiem…Tango przez zakochaną Mławę


barrio-locoW niedzielę, 17 lipca o godz. 18.00, na estradzie w Parku Miejskim wystąpi zespół tanga argentyńskiego BARRIO LOCO! Nie może Ciebie tam zabraknąć!

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Być może pamiętają Państwo projekt o tym samym tytule co koncert, który w 2013 r. realizowany był w Mławie, a jego uczestnikami byli nasi mławscy seniorzy z Klubu MILONGA. To właśnie udział w tym projekcie dał nazwę temu klubowi, który działa w MDK. Wracamy do tych klimatów, a więc sensualnej rozmowy kobiety i mężczyzny w tańcu oraz muzyki przepełnionej emocjami. W świat tanga zabierze nas zespół muzyczny BARRIO LOCO.
Zespół powstał niedawno, choć jego członkowie znają się od lat i nie raz już ze sobą współpracowali. Ich specjalnością są tanga — te rodem, prosto z La Boca w Buenos Aires, grane i śpiewane z prawdziwie argentyńską pasją. Grają zarówno tango nuevo, czyli muzykę stworzoną przez Astora Piazzollę, jak i tango vero — czyli piosenki Carlosa Gardela i innych bogów przedwojennych scen Argentyny. Ostatnio postanowili również włączyć do repertuaru piękne, przedwojenne tanga polskich artystów — Adama Astona, Alberta Harrisa czy Hanki Ordonówny.

Zespół tworzą: Alicja Borkowska, Piotr Malicki, Grzegorz Bożewicz. Na naszym spotkaniu z tangiem nie może zabraknąć tańca – każdy tego wieczoru będzie mógł nauczyć się kroków i zatańczyć tango argentyńskie pod okiem mistrzowskiej tanecznej pary. Pierwsza wielka mławska Milonga…— koniecznie trzeba to przeżyć!

Źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500