Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tanecznym krokiem…Tango przez zakochaną Mławę


barrio-locoW niedzielę, 17 lipca o godz. 18.00, na estradzie w Parku Miejskim wystąpi zespół tanga argentyńskiego BARRIO LOCO! Nie może Ciebie tam zabraknąć!


Być może pamiętają Państwo projekt o tym samym tytule co koncert, który w 2013 r. realizowany był w Mławie, a jego uczestnikami byli nasi mławscy seniorzy z Klubu MILONGA. To właśnie udział w tym projekcie dał nazwę temu klubowi, który działa w MDK. Wracamy do tych klimatów, a więc sensualnej rozmowy kobiety i mężczyzny w tańcu oraz muzyki przepełnionej emocjami. W świat tanga zabierze nas zespół muzyczny BARRIO LOCO.
Zespół powstał niedawno, choć jego członkowie znają się od lat i nie raz już ze sobą współpracowali. Ich specjalnością są tanga — te rodem, prosto z La Boca w Buenos Aires, grane i śpiewane z prawdziwie argentyńską pasją. Grają zarówno tango nuevo, czyli muzykę stworzoną przez Astora Piazzollę, jak i tango vero — czyli piosenki Carlosa Gardela i innych bogów przedwojennych scen Argentyny. Ostatnio postanowili również włączyć do repertuaru piękne, przedwojenne tanga polskich artystów — Adama Astona, Alberta Harrisa czy Hanki Ordonówny.

Zespół tworzą: Alicja Borkowska, Piotr Malicki, Grzegorz Bożewicz. Na naszym spotkaniu z tangiem nie może zabraknąć tańca – każdy tego wieczoru będzie mógł nauczyć się kroków i zatańczyć tango argentyńskie pod okiem mistrzowskiej tanecznej pary. Pierwsza wielka mławska Milonga…— koniecznie trzeba to przeżyć!

Źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x