Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Poznaliśmy projekt ronda na skrzyżowaniu ulic przy policji


rondo-sliderW piątek 8 lipca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Mławie odbyło się spotkanie dotyczące budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Lelewela. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz lokalnych, radni powiatowi i radni miejscy oraz mieszkańcy miasta Mława.


Przedstawiciel firmy REJPROJEKT z Krakowa zaprezentował koncepcję rozbudowy skrzyżowania ulic Kościuszki, Lelewela, Sienkiewicza. Z przedstawionej koncepcji wynika, że planowana jest też przebudowa ulic Kościuszki, Lelewela, Granicznej i Brukowej. Na skrzyżowaniu ulic Kościuszki  i Zuzanny Morawskiej ma powstać mniejsze rondo. Do 30 listopada b.r. ma zostać opracowany projekt przebudowy skrzyżowania oraz wymienionych ulic. Cała inwestycja ma być zrealizowana do końca 2018 roku.

Na liczne pytania odpowiadali przedstawiciel firmy REJPROJEKT, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Leszek Ślubowski i Janusz Wiśniewski dyrektor Wydziału Infrastruktury Starostwa Powiatowego w Mławie.

Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje propozycje i uwagi do końca lipca b.r. do Powiatowego Zarządu Dróg w Mławie.

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x