Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Policja zakończyła poszukiwania zaginionego Czesława B., mężczyzna nie żyje.


policja-sliderMławska policja zakończyła poszukiwania zaginionego,  68- letniego Czesława B. Ciało mężczyzny odnalazł mieszkaniec pow. mławskiego, podczas prac polowych, w miejscowości Żurominek. Do zdarzenia doszło w środę, 13 lipca.

KSP Mława nabór

Poszukiwania zaginionego Czesława B., mieszkańca pow. mławskiego, trwały od kwietnia. Mężczyzna wyszedł z ośrodka Markot w Miączynie Dużym i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jego zaginięcie zgłoszono 21 kwietnia. Od tej pory nie było żadnych informacji o miejscu pobytu mężczyzny. Jego ciało odnalazł  rolnik, podczas prowadzonych prac polowych. Trwają czynności policji i prokuratury.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz