Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Wypadek na Chrobrego mężczyzna wypadł z balkonu


policjaMławska policja ustala przyczyny zdarzenia, w którym ranny został 27- letni mieszkaniec pow. żuromińskiego. Mężczyzna wypadł z balkonu na pierwszym piętrze.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


Do zdarzenia doszło 13 lipca o godz. 13:40 na ul. Chrobrego w Mławie.  Mieszkaniec pow. żuromińskiego, w wyniku upadku z balkonu stracił przytomność. Został przetransportowany śmigłowcem pogotowia ratunkowego do szpitala w Ciechanowie. Doznał urazu głowy. W  chwili wypadku był prawdopodobnie pod wpływem alkoholu. Okoliczności wypadku ustala mławska policja.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500