Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Pożar w Kuklinie


straz sliderPrawdopodobnie od iskrzenia instalacji elektrycznej doszło wczoraj do pożaru domu jednorodzinnego w Kuklinie.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 15:56. Na miejscu zdarzenia okazało się, że na skutek iskrzenia instalacji elektrycznej przy skrzynce energetycznej doszło do zapalenia się styropianowego ocieplenia elewacji budynku i części podbitki dachowej. Do działań zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OPS Wieczfnia Kościelna. Wezwane pogotowie energetyczne odłączył zasilanie. Działania straży polegały na podanie jednego prądu wody na palące się elementy aż do momentu ich ugaszenia. Straty oszacowane zostały na 2 tys. zł, wartość mienia uratowanego to ok. 80 tys. zł. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala jego przyczynę – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500