Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Pożar w Kuklinie


straz sliderPrawdopodobnie od iskrzenia instalacji elektrycznej doszło wczoraj do pożaru domu jednorodzinnego w Kuklinie.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 15:56. Na miejscu zdarzenia okazało się, że na skutek iskrzenia instalacji elektrycznej przy skrzynce energetycznej doszło do zapalenia się styropianowego ocieplenia elewacji budynku i części podbitki dachowej. Do działań zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OPS Wieczfnia Kościelna. Wezwane pogotowie energetyczne odłączył zasilanie. Działania straży polegały na podanie jednego prądu wody na palące się elementy aż do momentu ich ugaszenia. Straty oszacowane zostały na 2 tys. zł, wartość mienia uratowanego to ok. 80 tys. zł. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala jego przyczynę – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz