Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Pożar w Radzanowie


IMG_5524Aż siedem jednostek straży pożarnej brało udział w akcji gaszenia pożaru parterowego budynku wielorodzinnego w Radzanowie. Do pożaru w samym centrum Radzanowa doszło w niedzielę 10 lipca, przed północą. Spłonęła pokryta eternitem część dachu na budynku wielorodzinnym, stojącym w bezpośrednim sąsiedztwie innych zabudowań.

KSP Mława nabór

– Do zdarzenia zadysponowane zostały trzy zastępy JRG Mława, i dwa zastępy OSP – Radzanów, Gradzanowo. W akcji uczestniczył również zastęp z JRG Żuromin, oraz OPS Krzeczanowo. Działania straży polegały na podaniu na palący się budynek czterech prądów wody, aż do ugaszenia pożaru. Rozebrana została część pokrycia dachowego, pomieszczenia mieszkalne zostały oddymione – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

IMG_5523 IMG_5522 IMG_5521

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz