Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar w Radzanowie


IMG_5524Aż siedem jednostek straży pożarnej brało udział w akcji gaszenia pożaru parterowego budynku wielorodzinnego w Radzanowie. Do pożaru w samym centrum Radzanowa doszło w niedzielę 10 lipca, przed północą. Spłonęła pokryta eternitem część dachu na budynku wielorodzinnym, stojącym w bezpośrednim sąsiedztwie innych zabudowań.


– Do zdarzenia zadysponowane zostały trzy zastępy JRG Mława, i dwa zastępy OSP – Radzanów, Gradzanowo. W akcji uczestniczył również zastęp z JRG Żuromin, oraz OPS Krzeczanowo. Działania straży polegały na podaniu na palący się budynek czterech prądów wody, aż do ugaszenia pożaru. Rozebrana została część pokrycia dachowego, pomieszczenia mieszkalne zostały oddymione – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

IMG_5523 IMG_5522 IMG_5521

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x