Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Plac zabaw dla najmłodszych przy MOSiR otwarty


sliderW sobotę 9 lipca oficjalnie oddany do użytkowania został plac zabaw na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie.


Fakt ten nie przyciągnął jakiejś nadzwyczajnej liczby najmłodszych użytkowników tego obiektu. Te dzieci, które wraz z rodzicami w tym czasie na placu się zjawiły, częstowane były cukierkami a  burmistrz Sławomir Kowalewski rozdawał specjalne Certyfikaty Zdobywcy Placu.

Plac zabaw powstał jako inicjatywa mieszkańców ciesząca się największym poparciem głosujących w ramach Budżetu Obywatelskiego. Całkowity koszt to kwota ok. 300 tys. zł.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x