Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy uratowali łabędzia na Krajewie


115Łabędzia zaplatanego w żyłkę na jeziorku w Krajewie uratowali mławscy strażacy. Był to jeden z osobników  stadka, które zamieszkuje na tym akwenie.

Sprzedam Piec


– Zgłoszenie o łabędziu zaplątanym w żyłkę na zbiorniku wodnym w Krajewie otrzymaliśmy 10 lipca o godzinie 19:00. Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp JRG Mława wyposażony w ponton. Działania straży polegały na uwolnieniu i wypuszczeniu swobodnie łabędzia zaplątanego w żyłkę  – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x