Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oldboye mistrzami, podium dla Zielonego Miasta i Ssang GeumDobiegła końca tegoroczna edycja Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Prowadzący w tabeli Oldboye  nie dali żadnych szans Sparcie, czym przypieczętowali swój prymat. Na drugim miejscu ukończyli zmagania zawodnicy Zielonego Miasta, na trzecim Ssang Geum.

Zarówno Oldboye, jak i Zielone Miasto zakończyli ligę nie ponosząc ani jednej porażki. Jedyne punkty stracili w bezpośredniej konfrontacji, zakończonej remisem 2:2. W pozostałych pojedynkach dominowali już na całego. Nie inaczej było także w ostatnich meczach. Oldboye rozbili Spartę, natomiast Zielone Miasto nie dało żadnych szans ostatniemu w tabeli Lubasowi.

Kwestia trzeciego miejsca na podium rozstrzygnęła się w konfrontacji Ssang Geum i Jokera. Tegoroczny mistrz z hali nie dał rady, na nic się zdały dwa celne strzały Dawida Barcińskiego. Rywale okazali się skuteczniejsi, a konkretnie Patryk Szempliński. Zakończył mecz z hattrickiem na koncie, dzięki czemu jego drużyna mogła świętować największy sukces w swoich dokonaniach na futbolowym polu.

Po rozegraniu ostatniego pojedynku, organizatorzy podsumowali paromiesięczne rozgrywki. Nagrodzono zespoły, nie zapomniano także o wyróżniających się piłkarzach. Najwcześniej urodzonym uczestnikiem zmagań okazał się Wiktor Pełkowski (Oldboye). Najlepszym bramkarzem  uznano Marcina Wacha z Ssang Geum, a najlepszym zawodnikiem ligi Przemysława Radziszewskiego z Zielonego Miasta. Natomiast tytułem króla strzelców podzielili się dwaj napastnicy Oldboyów, Mariusz Walczak i Andrzej Karpiński.

Ostatnia kolejka: Oldboy – Sparta 9:1 (M. Walczak 4, A. Karpiński 4, , Ssang Geum – Joker 4:2 (A. Wąsowski, P. Szempliński 3 – D. Barciński 2), Dziki – Netter 6:8 (M. Sokół 5, D. Kaczerski – M. Waśniewski 4, Prz. Jaroch 2, P. Łukasik, M. Jeziorski), Marco – Mar-Trans Service 4:2 (R. Smoliński 3, K. Stępka – M. Rykowski, M. Majewski), Zielone Miasto – Lubas 8:0 (R. Smoliński 3, W. Lewandowski, M. Smoliński, P. Pszczółkowski, T. Maciejewski, samobójcza), LG – pauza

Bez tytułu

Klasyfikacja strzelców: 23 –  Mariusz Walczak, Andrzej Karpiński (obaj Oldboy), 14 – Przemysław Radziszewski (Zielone Miasto), 12 – Mateusz Sokół (Dziki), 10 – Patryk Szempliński (Ssang Geum),8 – Marek Waśniewski (Netter), Dawid Barciński (Joker)

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x