Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Oldboye mistrzami, podium dla Zielonego Miasta i Ssang Geum


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Dobiegła końca tegoroczna edycja Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Prowadzący w tabeli Oldboye  nie dali żadnych szans Sparcie, czym przypieczętowali swój prymat. Na drugim miejscu ukończyli zmagania zawodnicy Zielonego Miasta, na trzecim Ssang Geum.

Zarówno Oldboye, jak i Zielone Miasto zakończyli ligę nie ponosząc ani jednej porażki. Jedyne punkty stracili w bezpośredniej konfrontacji, zakończonej remisem 2:2. W pozostałych pojedynkach dominowali już na całego. Nie inaczej było także w ostatnich meczach. Oldboye rozbili Spartę, natomiast Zielone Miasto nie dało żadnych szans ostatniemu w tabeli Lubasowi.

Kwestia trzeciego miejsca na podium rozstrzygnęła się w konfrontacji Ssang Geum i Jokera. Tegoroczny mistrz z hali nie dał rady, na nic się zdały dwa celne strzały Dawida Barcińskiego. Rywale okazali się skuteczniejsi, a konkretnie Patryk Szempliński. Zakończył mecz z hattrickiem na koncie, dzięki czemu jego drużyna mogła świętować największy sukces w swoich dokonaniach na futbolowym polu.

Po rozegraniu ostatniego pojedynku, organizatorzy podsumowali paromiesięczne rozgrywki. Nagrodzono zespoły, nie zapomniano także o wyróżniających się piłkarzach. Najwcześniej urodzonym uczestnikiem zmagań okazał się Wiktor Pełkowski (Oldboye). Najlepszym bramkarzem  uznano Marcina Wacha z Ssang Geum, a najlepszym zawodnikiem ligi Przemysława Radziszewskiego z Zielonego Miasta. Natomiast tytułem króla strzelców podzielili się dwaj napastnicy Oldboyów, Mariusz Walczak i Andrzej Karpiński.

Ostatnia kolejka: Oldboy – Sparta 9:1 (M. Walczak 4, A. Karpiński 4, , Ssang Geum – Joker 4:2 (A. Wąsowski, P. Szempliński 3 – D. Barciński 2), Dziki – Netter 6:8 (M. Sokół 5, D. Kaczerski – M. Waśniewski 4, Prz. Jaroch 2, P. Łukasik, M. Jeziorski), Marco – Mar-Trans Service 4:2 (R. Smoliński 3, K. Stępka – M. Rykowski, M. Majewski), Zielone Miasto – Lubas 8:0 (R. Smoliński 3, W. Lewandowski, M. Smoliński, P. Pszczółkowski, T. Maciejewski, samobójcza), LG – pauza

Bez tytułu

Klasyfikacja strzelców: 23 –  Mariusz Walczak, Andrzej Karpiński (obaj Oldboy), 14 – Przemysław Radziszewski (Zielone Miasto), 12 – Mateusz Sokół (Dziki), 10 – Patryk Szempliński (Ssang Geum),8 – Marek Waśniewski (Netter), Dawid Barciński (Joker)

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500