Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Kolizja na Warszawskiej


wypadekW sobotnie przedpołudnie 9 lipca, na ulicy Warszawskiej w Mławie zderzyły się trzy samochody osobowe. Przez jakiś czas wystąpiły trudności z przejazdem ta ulicą – ruch odbywał się wahadłowo.

KSP Mława nabór

– W dniu 9 lipca o godzinie 9:38 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji drogowej na ulicy Warszawskiej.  Do zdarzenia zostały zadysponowane dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu okazało się, że trzy jadące w tym samym kierunku auta osobowe, zderzyły się kolejno ze sobą. Osób poszkodowanych nie było. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i uprzątnięciu z jezdni pozostałości po kolizji – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz