Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Kolizja na Warszawskiej


wypadekW sobotnie przedpołudnie 9 lipca, na ulicy Warszawskiej w Mławie zderzyły się trzy samochody osobowe. Przez jakiś czas wystąpiły trudności z przejazdem ta ulicą – ruch odbywał się wahadłowo.

Słoneczne ogrody Mława

– W dniu 9 lipca o godzinie 9:38 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji drogowej na ulicy Warszawskiej.  Do zdarzenia zostały zadysponowane dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu okazało się, że trzy jadące w tym samym kierunku auta osobowe, zderzyły się kolejno ze sobą. Osób poszkodowanych nie było. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i uprzątnięciu z jezdni pozostałości po kolizji – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500