Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Kolizja na Warszawskiej


wypadekW sobotnie przedpołudnie 9 lipca, na ulicy Warszawskiej w Mławie zderzyły się trzy samochody osobowe. Przez jakiś czas wystąpiły trudności z przejazdem ta ulicą – ruch odbywał się wahadłowo.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– W dniu 9 lipca o godzinie 9:38 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji drogowej na ulicy Warszawskiej.  Do zdarzenia zostały zadysponowane dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu okazało się, że trzy jadące w tym samym kierunku auta osobowe, zderzyły się kolejno ze sobą. Osób poszkodowanych nie było. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i uprzątnięciu z jezdni pozostałości po kolizji – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500