Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dziś otwarcie nowego placu zabaw przy MOSiR


DSC_0025Zapraszamy najmłodszych mieszkańców Mławy na nowy plac zabaw na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie przy ul. Kopernika 38. Wielkie otwarcie w najbliższą sobotę – 9 lipca o godzinie 15:00. UWAGA! Pierwszych 300 uczestników zabawy otrzyma CERTYFIKAT ZDOBYWCY PLACU podpisany przez Burmistrza Miasta Mława – Sławomira Kowalewskiego.


Plac zabaw został wybudowany w ramach pierwszej edycji Mławskiego Budżetu Obywatelskiego. Zadanie zdobyło 407 głosów mieszkańców (na 1431 wszystkich głosów) i pierwsze miejsce w rankingu projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego na 2016 rok.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x