Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna zaprasza do Ogólnopolskiej Grupy Sponsoringowej


akademiaZaproszenie do „Ogólnopolskiej Grupy Sponsoringowej – Mazowieckiej Akademii Lekkoatletycznej”, która winna wspierać; wychowanie, edukacje i wyszkolenie, reprezentantek/reprezentantów Polski, w skoku o tyczce, skokach długich i sprincie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zaproszenie kierujemy do Polaków, którym bliskie są dreszcze emocji, kiedy nasi rodacy, wygrywają wielkie imprezy międzynarodowe, a Hymn Narodowy i Polska Flaga, bardzo nas wzruszają!

Konkretne zaproszenie: róbmy wspólnie wielki polski sport w Mławie, rozpoczynając od poszukiwania 12-13 letnich, wybitnych talentów w skali międzynarodowej, wśród absolwentów szkół podstawowych (około 900 szkół), w Polsce Północno-Wschodniej (5 województw). W sprawie samochodu (współpraca naborowo-reklamowa); prowadzone są rozmowy z koncernem Hyundai, poprzez dyr. Czesława Langa.

Dla 15 najzdolniejszych/najwybitniejszych uczniów, musimy mieć zabezpieczenie finansowe; na wyżywienie, miejsce w Bursie Szkolnej i naukę w Gimnazjum nr 1 w Mławie.

Bylibyśmy bardzo usatysfakcjonowani; gdyby jeszcze w roku 2016, udało się wykonać I etap inwestycyjny „amfiteatrum skoku o tyczce przy muzyce” na Stadionie Miejskim w Mławie (od strony pływalni); mamy na uwadze budowę skoczni o bardzo wysokich parametrach międzynarodowych z rozbiegiem syntetycznym i do treningu szybkościowego w niesprzyjających warunkach, wyłożenie podłoża pomiędzy 2/3 rzędem ławek na trybunie krytej, 55m chodnikiem poliuretanowym. Drugą bardzo ważna sprawą, jest budowa pawilonu socjalno-magazynowego „MAL”, za hotelem.

Orientacyjny koszt całości – 480 tyś. PLN i w tej sprawie zwróciliśmy się o pomoc; do Ministerstwa Sportu i Turystyki (PZLA), ale nie tylko…

W ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”, już wspierają Mazowiecką Akademię Lekkoatletyczną „MAL”; Ministerstwo Sportu i Turystyki (PZLA), a także częściowo, władze samorządowe województwa Mazowieckiego, Powiatu Mławskiego i Miasta Mława.

Sprawą najbliższego okresu, będzie powołanie „Ogólnopolskiej Grupy Sponsoringowej”, do której zapraszamy w trzech wariantach:

A.Strategiczni partnerzy (2-3 duże podmioty gospodarcze)

B.Sponsorzy kluczowi (średniego formatu podmioty gospodarcze)

C.Sponsorzy akcyjno-imprezowi, oraz osoby prywatne

Janusz Stefan Żbikowski

Prezes

Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna

Klub Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława

Oświadczenie prezesa PZLA dr Jerzego Skuchy

Opinia prezesa BCC Marka Goliszewskiego i dyrektora LangTeam Czesława Langa

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Zork

Życzę szczęścia.