Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna zaprasza do Ogólnopolskiej Grupy Sponsoringowej


akademiaZaproszenie do „Ogólnopolskiej Grupy Sponsoringowej – Mazowieckiej Akademii Lekkoatletycznej”, która winna wspierać; wychowanie, edukacje i wyszkolenie, reprezentantek/reprezentantów Polski, w skoku o tyczce, skokach długich i sprincie.


Zaproszenie kierujemy do Polaków, którym bliskie są dreszcze emocji, kiedy nasi rodacy, wygrywają wielkie imprezy międzynarodowe, a Hymn Narodowy i Polska Flaga, bardzo nas wzruszają!

Konkretne zaproszenie: róbmy wspólnie wielki polski sport w Mławie, rozpoczynając od poszukiwania 12-13 letnich, wybitnych talentów w skali międzynarodowej, wśród absolwentów szkół podstawowych (około 900 szkół), w Polsce Północno-Wschodniej (5 województw). W sprawie samochodu (współpraca naborowo-reklamowa); prowadzone są rozmowy z koncernem Hyundai, poprzez dyr. Czesława Langa.

Dla 15 najzdolniejszych/najwybitniejszych uczniów, musimy mieć zabezpieczenie finansowe; na wyżywienie, miejsce w Bursie Szkolnej i naukę w Gimnazjum nr 1 w Mławie.

Bylibyśmy bardzo usatysfakcjonowani; gdyby jeszcze w roku 2016, udało się wykonać I etap inwestycyjny „amfiteatrum skoku o tyczce przy muzyce” na Stadionie Miejskim w Mławie (od strony pływalni); mamy na uwadze budowę skoczni o bardzo wysokich parametrach międzynarodowych z rozbiegiem syntetycznym i do treningu szybkościowego w niesprzyjających warunkach, wyłożenie podłoża pomiędzy 2/3 rzędem ławek na trybunie krytej, 55m chodnikiem poliuretanowym. Drugą bardzo ważna sprawą, jest budowa pawilonu socjalno-magazynowego „MAL”, za hotelem.

Orientacyjny koszt całości – 480 tyś. PLN i w tej sprawie zwróciliśmy się o pomoc; do Ministerstwa Sportu i Turystyki (PZLA), ale nie tylko…

W ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”, już wspierają Mazowiecką Akademię Lekkoatletyczną „MAL”; Ministerstwo Sportu i Turystyki (PZLA), a także częściowo, władze samorządowe województwa Mazowieckiego, Powiatu Mławskiego i Miasta Mława.

Sprawą najbliższego okresu, będzie powołanie „Ogólnopolskiej Grupy Sponsoringowej”, do której zapraszamy w trzech wariantach:

A.Strategiczni partnerzy (2-3 duże podmioty gospodarcze)

B.Sponsorzy kluczowi (średniego formatu podmioty gospodarcze)

C.Sponsorzy akcyjno-imprezowi, oraz osoby prywatne

Janusz Stefan Żbikowski

Prezes

Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna

Klub Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława

Oświadczenie prezesa PZLA dr Jerzego Skuchy

Opinia prezesa BCC Marka Goliszewskiego i dyrektora LangTeam Czesława Langa

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zork
Zork
4 lata temu

Życzę szczęścia.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x