Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dwóch nietrzeźwych kierowców w ciągu dwóch godzin


policja sliderWczoraj,  w ciągu dwóch godzin, mławscy policjanci zatrzymali  dwóch nietrzeźwych kierujących. Pomimo policyjnych apeli o rozsądek i ostrożność , wciąż niestety nie brakuje tych, którzy stwarzają śmiertelne zagrożenie na drodze.

KSP Mława nabór

W Szreńsku, o godz. 16:30, patrol policji zatrzymał do kontroli kierującego samochodem marki Fiat Uno. Edward L. lat 56, mieszkaniec pow. mławskiego,  miał w organizmie ponad 0,80 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Dwie godziny później, w miejscowości Kamień, interweniujący patrol policji zatrzymał nietrzeźwego kierującego samochodem marki Audi A4, który na widok patrolu, zjechał na pobocze drogi i zatrzymał się. Kierującym okazał się Kazimierz K. lat 56, mieszkaniec pow. mławskiego. W organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Podczas zatrzymania zachowywał się agresywnie, nie reagował na polecenia policjantów. Interweniujący policjanci ruchu drogowego szybko obezwładnili mężczyznę. Nietrzeźwy kierowca trafił do mławskiego aresztu. Będzie odpowiadał nie tylko za kierowanie pojazdem  w stanie nietrzeźwości ale również za znieważenie oraz napaść na policjantów. Trwają czynności policji.

źródło:KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz