Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dwa wypadki w Unierzyżu


sliderZderzenie Skody Octavii z ciężarowym Renaultem z lawetą zakończyło się obrażeniami i zakleszczeniem pasażera jadącego w aucie osobowym. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, by wydobyć osobę poszkodowaną.  

KSP Mława nabór

– Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 7 w Unieżyrz. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego i pojazdem ciężarowym z lawetą. W obu pojazdach znajdowały się trzy osoby. Jedna z osób jadących autem osobowym na skutek zderzenia została zakleszczona w pojeździe. Do jej uwolnienia strażacy użyli sprzętu hydraulicznego. Po jej wydobyciu z pojazdu została ona przekazana zespołowi ratownictwa medycznego, który przewiózł ją do szpitala. W działaniach ratowniczych uczestniczyły dwa zastępy JRG Mława i po jednym zastępie OSP Strzegowo i OSP Unierzyż. Obecna na miejscu policja ustala przebieg zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

Do drugiego zdarzenia doszło około godziny 17:30 również w Unierzyżu. Zderzyły się dwa auta osobowe. Nikt nie został poszkodowany.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 17: 41. Jedno z poruszających się aut osobowych wjechało w tył pojazdu jadącego przed nim. Ze względu na to, że pasażerami były dzieci, wezwano zespół ratownictwa medycznego. Po badaniu nie stwierdzono potrzeby hospitalizacji. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu z jezdni rozlanych płynów eksploatacyjnych pojazdów. Działania prowadziły: jeden zastęp JRG Mława oraz OSP Strzegowo i OSP Unierzyż. Policja obecna na miejscu zdarzenia ustala jego przebieg – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz