Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Centrum Aktywnego Seniora oficjalnie otwarte


slider AS6 lipca br. Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS oficjalnie otworzyło w Mławie Centrum Aktywnego Seniora.Stowarzyszenie stawia sobie za cel między innymi zwiększenie aktywności seniorów w swoich lokalnych środowiskach, działalność edukacyjną oraz organizowanie pomocy materialnej dla seniorów.  W siedzibie Centrum mieści się przede wszystkim pracownia „Szwalnia Seniora”, gdzie powstają skrzaty, ze sprzedaży których dochód przeznaczany jest na działalność stowarzyszenia. Centrum oferuje seniorom również inne formy wspólnego spędzania czasu: np. salonik literacki i miejsce do gry w brydża i szachy. W najbliższym czasie zaplanowane jest prowadzenie warsztatów kulinarnych i innych zajęć edukacyjnych. Siedziba Centrum Aktywnego Seniora mieści się w Mławie przy ul. Pl. 1-go Maja 2 lok. 3 i 4. Prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów jest Rafał Chmielewski, wiceprezesem Michał Jaros.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Zorg
Gość
Zorg

A było tak uroczyście i miło… kieliszki w górę i siup. mławskie koło fortuny się obraca.

Daria
Gość
Daria

w końcu jakaś fajna inicjatywa dla Seniorów! Trzymam kciuki…