Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Centrum Aktywnego Seniora oficjalnie otwarte


slider AS6 lipca br. Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS oficjalnie otworzyło w Mławie Centrum Aktywnego Seniora.


Stowarzyszenie stawia sobie za cel między innymi zwiększenie aktywności seniorów w swoich lokalnych środowiskach, działalność edukacyjną oraz organizowanie pomocy materialnej dla seniorów.  W siedzibie Centrum mieści się przede wszystkim pracownia „Szwalnia Seniora”, gdzie powstają skrzaty, ze sprzedaży których dochód przeznaczany jest na działalność stowarzyszenia. Centrum oferuje seniorom również inne formy wspólnego spędzania czasu: np. salonik literacki i miejsce do gry w brydża i szachy. W najbliższym czasie zaplanowane jest prowadzenie warsztatów kulinarnych i innych zajęć edukacyjnych. Siedziba Centrum Aktywnego Seniora mieści się w Mławie przy ul. Pl. 1-go Maja 2 lok. 3 i 4. Prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów jest Rafał Chmielewski, wiceprezesem Michał Jaros.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zorg
Zorg
5 lata temu

A było tak uroczyście i miło… kieliszki w górę i siup. mławskie koło fortuny się obraca.

Daria
Daria
6 lata temu

w końcu jakaś fajna inicjatywa dla Seniorów! Trzymam kciuki…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x