Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sprawa byłego proboszcza parafii Szreńsk trafiła do Prokuratury Rejonowej w Płońsku


prokuratura-plonskPostępowanie w sprawie księdza Piotra B. byłego proboszcza parafii Szreńsk poprowadzi Prokuratura Rejonowa w Płońsku. Taką decyzję podjął Prokurator Okręgowy w Płocku po analizie wniosku rodziców pokrzywdzonej, który wpłynął do prokuratury okręgowej.

Sprzedam Piec


– Potwierdzam, że 30 czerwca br. wpłynęło zawiadomienie od rodziców pokrzywdzonej dziewczynki dotyczące molestowania jej przez proboszcza. Jednocześnie zawiadamiający złożyli wniosek o wyłączenie Prokuratury Rejonowej w Mławie od prowadzenia tego postępowania, z uwagi na dobro dziecka. W dniu 5 lipca 2016 r. Prokurator Okręgowy w Płocku uznał za zasadne wyłączenie Prokuratury Rejonowej w Mławie i podjął decyzję o przekazaniu sprawy Prokuraturze Rejonowej w Płońsku – informuje Iwona Śmigielska – Kowalska rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Płocku.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
outsider
outsider
4 lata temu

„Kara musi być”

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x