Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Sprawa byłego proboszcza parafii Szreńsk trafiła do Prokuratury Rejonowej w Płońsku


prokuratura-plonskPostępowanie w sprawie księdza Piotra B. byłego proboszcza parafii Szreńsk poprowadzi Prokuratura Rejonowa w Płońsku. Taką decyzję podjął Prokurator Okręgowy w Płocku po analizie wniosku rodziców pokrzywdzonej, który wpłynął do prokuratury okręgowej.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Potwierdzam, że 30 czerwca br. wpłynęło zawiadomienie od rodziców pokrzywdzonej dziewczynki dotyczące molestowania jej przez proboszcza. Jednocześnie zawiadamiający złożyli wniosek o wyłączenie Prokuratury Rejonowej w Mławie od prowadzenia tego postępowania, z uwagi na dobro dziecka. W dniu 5 lipca 2016 r. Prokurator Okręgowy w Płocku uznał za zasadne wyłączenie Prokuratury Rejonowej w Mławie i podjął decyzję o przekazaniu sprawy Prokuraturze Rejonowej w Płońsku – informuje Iwona Śmigielska – Kowalska rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Płocku.

JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500
outsider

„Kara musi być”