Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Powitanie lata w Wojnówce


sliderOstatnią sobotę czerwca mieszkańcy sołectwa Wojnówka spędzili na wspólnej zabawie. Były ku temu aż dwie okazje – powitanie lata, no i oczywiście mecz biało – czerwonych.

Sprzedam Piec


Organizatorzy zapewnili wszystko, co jest potrzebne do dobrej zabawy. Przygotowali atrakcje dla dzieci – zjeżdżalnię, malowanie twarzy, gry, zabawy i konkursy. Oczywiście w takim dniu nie mogło zabraknąć konkursu piłki nożnej.  Młodszych uczestników festynu kusiły stoiska z watą cukrową i lodami, dorośli mogli skorzystać z wszechstronnie zaopatrzonego bufetu.

Ogromną atrakcję zwłaszcza najmłodszym, sprawili strażacy z OSP Kowalewo, przyjeżdżając wozem bojowym. Każdy chłopiec i dziewczynka, choć chwilę mogli poczuć się strażakiem przymierzając hełm i siadając za kierownicą strażackiego wozu. Do późnych godzin nocnych wszyscy świetnie bawili się przy muzyce zespołu Paradox.

JK

Fot. Sołectwo Wojnówka

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x