Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Powitanie lata w Wojnówce


sliderOstatnią sobotę czerwca mieszkańcy sołectwa Wojnówka spędzili na wspólnej zabawie. Były ku temu aż dwie okazje – powitanie lata, no i oczywiście mecz biało – czerwonych.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Organizatorzy zapewnili wszystko, co jest potrzebne do dobrej zabawy. Przygotowali atrakcje dla dzieci – zjeżdżalnię, malowanie twarzy, gry, zabawy i konkursy. Oczywiście w takim dniu nie mogło zabraknąć konkursu piłki nożnej.  Młodszych uczestników festynu kusiły stoiska z watą cukrową i lodami, dorośli mogli skorzystać z wszechstronnie zaopatrzonego bufetu.

Ogromną atrakcję zwłaszcza najmłodszym, sprawili strażacy z OSP Kowalewo, przyjeżdżając wozem bojowym. Każdy chłopiec i dziewczynka, choć chwilę mogli poczuć się strażakiem przymierzając hełm i siadając za kierownicą strażackiego wozu. Do późnych godzin nocnych wszyscy świetnie bawili się przy muzyce zespołu Paradox.

JK

Fot. Sołectwo Wojnówka

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500