Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolejni nietrzeźwi kierowcy


pawłowska sliderKontrole policji potwierdzają – pomimo surowych kar, nadal niektórzy siadają za kierownicę pojazdu po spożyciu alkoholu. Wczoraj (4 lipca) policja zatrzymała dwóch pijanych kierowców.


– 04.07.2016 r., godz. 9:10, Cegielnia Lewicka, Grzegorz M. lat 29, zam. pow. działdowski, kierował samochodem marki Renault Scenic, mając w organizmie ponad 2,60 promila alkoholu.

– 04.07.2016 r., godz. 15:40, Pokrytki, Zdzisław S. lat 57, zam. pow. mławski, kierował motocyklem, mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x