Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Strzegowo. Ranny dziesięcioletni rowerzysta


Strzegowo 1Mławska policja prowadzi czynności w sprawie wypadku drogowego, w którym ranny został 10 – letni rowerzysta. Do zdarzenia doszło w piątek, 1 lipca o godz. 12:20 na ul. Ciechanowskiej w Strzegowie.

Słoneczne ogrody Mława

Jak wynika z ustaleń, 10 – letni chłopiec, mieszkaniec pow. mławskiego, wjechał z chodnika na jezdnię, wprost pod nadjeżdżający samochód marki Toyota Corolla. Toyotą kierował 48- letni mieszkaniec pow. mławskiego. Ranny chłopiec, z urazem nogi został przewieziony do szpitala w Ciechanowie. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja apeluje o wzmożenie nadzoru nad dziećmi. Wakacje to czas, w którym dzieci bardzo często same organizują sobie czas wolny – niestety bez nadzoru osoby dorosłej. Takie sytuacje to duże ryzyko. Poruszanie się dzieci po jezdni lub w jej pobliżu, zabawy przy drodze, zakończyć się mogą niebezpiecznym wypadkiem. To na rodzicach ciąży odpowiedzialność za bezpieczeństwo dziecka, dlatego tak ważna jest odpowiedzialna, rodzicielska kontrola.

źródło i foto: KPP Mława

Strzegowo 2

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500