Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Strzegowo. Ranny dziesięcioletni rowerzysta


Strzegowo 1Mławska policja prowadzi czynności w sprawie wypadku drogowego, w którym ranny został 10 – letni rowerzysta. Do zdarzenia doszło w piątek, 1 lipca o godz. 12:20 na ul. Ciechanowskiej w Strzegowie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jak wynika z ustaleń, 10 – letni chłopiec, mieszkaniec pow. mławskiego, wjechał z chodnika na jezdnię, wprost pod nadjeżdżający samochód marki Toyota Corolla. Toyotą kierował 48- letni mieszkaniec pow. mławskiego. Ranny chłopiec, z urazem nogi został przewieziony do szpitala w Ciechanowie. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja apeluje o wzmożenie nadzoru nad dziećmi. Wakacje to czas, w którym dzieci bardzo często same organizują sobie czas wolny – niestety bez nadzoru osoby dorosłej. Takie sytuacje to duże ryzyko. Poruszanie się dzieci po jezdni lub w jej pobliżu, zabawy przy drodze, zakończyć się mogą niebezpiecznym wypadkiem. To na rodzicach ciąży odpowiedzialność za bezpieczeństwo dziecka, dlatego tak ważna jest odpowiedzialna, rodzicielska kontrola.

źródło i foto: KPP Mława

Strzegowo 2

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500