Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Liga orlik na ostatniej prostej. Dwie drużyny na mistrza


Za nami przedostatnia kolejka tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Gracze Zielonego Miasta wykorzystali pauzę Oldboyów i zrównali się punktami z liderem. To zapowiada ogromne emocje przed ostatnią serią zaplanowaną na piątek 8 lipca.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zielone Miasto rywalizowało z LG – jakiekolwiek potknięcie oznaczało koniec marzeń o mistrzostwie. Do niczego takiego nie doszło, rywale okazali się tylko tłem dla wiceliderów. Polegli 0:6 – jedną z bramek zdobył wyjątkowo skuteczny w rozgrywkach Przemysław Radziszewski.

Joker stracił już szansę na zdobycie głównego trofeum. Walczy za to o trzecie miejsce – wszystko rozstrzygnie się w bezpośredniej konfrontacji z Ssang Geum. Obie ekipy przystąpią do pojedynku w bojowych nastrojach. Joker nie dał żadnych szans Lubasowi, a Ssang Geum po zaciętym starciu ograło Dzików. O skromnym sukcesie przesądziło celne trafienie Dawida Adamskiego.

Udanie finiszują reprezentanci Mar-Trans Service. Po remisie z Netterem, w dwóch kolejnych meczach zainkasowali już komplety punktów. Najpierw odprawili z kwitkiem Lubasa, a w ostatni czwartek czerwca nie dali żadnych szans Sparcie. Jeśli w kolejnym spotkaniu poradzą sobie z Marco, mogą zakończyć rozgrywki na piątym miejscu.

Ostatnia kolejka zostanie rozegrana w piątek 8 lipca. Oprócz meczu Ssang Geum z Jokerem, dojdzie w niej do konfrontacji Oldboyów ze Spartą, Dzików z Netterem, Marco z Mar-Trans Service i Zielonego Miasta z Lubasem. Pauzuje drużyna LG.

XII kolejka (30.06): Ssang Geum – Dziki 1:0 (D. Adamski), Mar-Trans Service – Sparta 4:0 (D. Bartkowski 2, M. Rykowski, B. Kisiel), Marco – Netter 1:3 (K. Stępka – M. Jeziorski, T. Gralewicz, M. Waśniewski), Lubas – Joker 0:4 (J. Krystkiewicz 2, Z. Krystkiewicz, K. Jabłonowski), Zielone Miasto – LG 6:0 (Prz. Radziszewski, S. Folga 2, M. Smoliński, R. Smoliński, J. Danelczyk), Oldboy – pauza

Bez tytułu

Klasyfikacja strzelców: 19 –  Mariusz Walczak, Andrzej Karpiński (obaj Oldboy), 14 – Przemysław Radziszewski (Zielone Miasto), 7 – Mateusz Sokół (Dziki), Patryk Szempliński (Ssang Geum), Zbigniew Krystkiewicz (Joker)

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500