Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Liga orlik na ostatniej prostej. Dwie drużyny na mistrza


Za nami przedostatnia kolejka tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Gracze Zielonego Miasta wykorzystali pauzę Oldboyów i zrównali się punktami z liderem. To zapowiada ogromne emocje przed ostatnią serią zaplanowaną na piątek 8 lipca.


Zielone Miasto rywalizowało z LG – jakiekolwiek potknięcie oznaczało koniec marzeń o mistrzostwie. Do niczego takiego nie doszło, rywale okazali się tylko tłem dla wiceliderów. Polegli 0:6 – jedną z bramek zdobył wyjątkowo skuteczny w rozgrywkach Przemysław Radziszewski.

Joker stracił już szansę na zdobycie głównego trofeum. Walczy za to o trzecie miejsce – wszystko rozstrzygnie się w bezpośredniej konfrontacji z Ssang Geum. Obie ekipy przystąpią do pojedynku w bojowych nastrojach. Joker nie dał żadnych szans Lubasowi, a Ssang Geum po zaciętym starciu ograło Dzików. O skromnym sukcesie przesądziło celne trafienie Dawida Adamskiego.

Udanie finiszują reprezentanci Mar-Trans Service. Po remisie z Netterem, w dwóch kolejnych meczach zainkasowali już komplety punktów. Najpierw odprawili z kwitkiem Lubasa, a w ostatni czwartek czerwca nie dali żadnych szans Sparcie. Jeśli w kolejnym spotkaniu poradzą sobie z Marco, mogą zakończyć rozgrywki na piątym miejscu.

Ostatnia kolejka zostanie rozegrana w piątek 8 lipca. Oprócz meczu Ssang Geum z Jokerem, dojdzie w niej do konfrontacji Oldboyów ze Spartą, Dzików z Netterem, Marco z Mar-Trans Service i Zielonego Miasta z Lubasem. Pauzuje drużyna LG.

XII kolejka (30.06): Ssang Geum – Dziki 1:0 (D. Adamski), Mar-Trans Service – Sparta 4:0 (D. Bartkowski 2, M. Rykowski, B. Kisiel), Marco – Netter 1:3 (K. Stępka – M. Jeziorski, T. Gralewicz, M. Waśniewski), Lubas – Joker 0:4 (J. Krystkiewicz 2, Z. Krystkiewicz, K. Jabłonowski), Zielone Miasto – LG 6:0 (Prz. Radziszewski, S. Folga 2, M. Smoliński, R. Smoliński, J. Danelczyk), Oldboy – pauza

Bez tytułu

Klasyfikacja strzelców: 19 –  Mariusz Walczak, Andrzej Karpiński (obaj Oldboy), 14 – Przemysław Radziszewski (Zielone Miasto), 7 – Mateusz Sokół (Dziki), Patryk Szempliński (Ssang Geum), Zbigniew Krystkiewicz (Joker)

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x