Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Letnia zabawa taneczna dla seniorów


sliderWczorajsze, niedzielne popołudnie, zarówno goście jak i mieszkańcy Mławy mogli spędzić na potańcówce w parku miejskim. Przez ponad trzy godziny trwała taneczna zabawa w rytm znanych i lubianych melodii granych przez Piotra Marlęgę.


Tanecznie pod chmurką – to pierwsza letnia impreza organizowana na estradzie miejskiego parku zorganizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS.

Zabawa taneczna pod chmurką stanowi próbę odnowienia tradycji organizowania potańcówek w mławskim parku.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x