Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Ks. Cezary Maruszewski nowym proboszczem w Szydłowie


sliderKs. Cezary Maruszewski od 1 lipca br. objął obowiązki proboszcza parafii św. Marii Magdaleny i św. Kazimierza w Szydłowie. Tym samym zastąpił swojego poprzednika ks. kan.  Andrzeja Skorłutowskiego, który odszedł na emeryturę.

Słoneczne ogrody Mława

Wprowadzenia nowego proboszcza dokonał podczas niedzielnej mszy św. w dniu 3 lipca ks. prał. dr  Kazimierz Ziółkowski dziekan mławski.  Nowego duszpasterza witały grupy parafialne, kombatanci, koło gospodyń wiejskich, strażacy z OSP, gminne szkoły oraz władze samorządowe gminy i powiatu.

Nowy proboszcz parafii w Szydłowie pochodzi z Przasnysza. Ukończył Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku i święcenia kapłańskie otrzymał w 1989 r. Jako wikariusz pracował w Radzanowie nad Wkrą,  Płocku, Żurominie, w Zegrzu,  Osieku k/Rypina, Mławie i Uniecku. W 2004 roku zostaje proboszczem w Duczyminie, od 2011r był  proboszczem  w Skępem.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Marek

Uważajcie dzieci bo jak będziecie rozrabiać to ksiądz Czarek Was „zje” 😀 – to jego słynny tekst na mszach 🙂