Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wypadek w Kuklinie. Aktualizacja


sliderAż osiem osób przetransportowało do szpitala Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. To skutek wypadku, do jakiego doszło w dniu dzisiejszym ( 3 lipca) około południa, w miejscowości Kuklin, gdzie doszło do zderzenia samochodu osobowego VW i mikrobusa.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godz. 11:54. W miejscowości Kuklin doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem. W każdym z pojazdów podróżowały cztery osoby. Wszystkie osoby w wyniku zdarzenia zostały poszkodowane. Pomocy medycznej poszkodowanym udzielały zespoły ratownictwa medycznego, oraz 3 śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Działania prowadziły dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Wieczfnia Kościelna. Przyczyny zdarzenia ustala obecna na miejscu policja – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Aktualizacja 04.07.2016

– Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku, w którym rannych zostało 8 osób, w tym 4 dzieci. Do zdarzenia doszło w niedzielę, o godz. 12:00,  w miejscowości Pepłowo, na drodze krajowej nr 7.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki VW Golf, 37- letni mieszkaniec Białegostoku, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Opel Vivaro. Oplem kierował 38- letni mieszkaniec Jarocina. W obu pojazdach podróżowały rodziny z dziećmi. W wyniku wypadku, 33- letnia pasażerka opla, wraz z dziewczynką w wieku 7 lat oraz 7- miesięcznym niemowlęciem, zostali przetransportowani śmigłowcem pogotowia ratunkowego do szpitala w Olsztynie. Do olsztyńskiego szpitala trafiła także 30- letnia pasażerka golfa. Do SP ZOZ w Mławie przewieziono obu kierowców oraz 15- letniego pasażera z vw golfa. Natomiast do szpitala w Ciechanowie trafił ranny 11- letni chłopiec, podróżujący vw golfem. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie – podaje rzecznik prasowy KPP Mława Anna Pawłowska

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

1500
Wioletta

mieliśmy wiele szczęścia ponieważ o tej samej godzinie przejeżdżaliśmy w tym samym miejscu z rodziną wyrazy współczucia dla rodzin.

Marlena

Czy widziała pani całe zajście? ?? -my cudem uszliśmy , niestety rodzina siostra podróżując Oplem Vivaro niemałą tyle szczęścia. Kierowca golfa wpadł na nich z ogromną prędkością. 7 letnia siostrzeniec walczy o życie. Świadków proszę o kontakt z policją ponieważ tylko my zostaliśmy przesłuchani – a jako rodzina jak to określił policjant możemy być stronniczy. Bardzo dziękujemy osoba przejeżdżającym za pomoc. Nadal nam trudno w to uwierzyć, że ludziom tak się spieszy że nie zwracają uwagi na swoje życie i swoich rodzin a cierpią niewinne osoby takie jak nasza Natalia jej mama i 7 miesięczna siostra.

Dixo

No to w końcu w Kuklinie czy w Pepłowie? Poza tym najpierw podajecie że w wypadku uczestniczyło BMW a później w tym samym artykule że to był VW Golf. Zdecydujcie się jaki to był samochód i gdzie to było.

Marek

czy to ważne gdzie i jakie auta, do zdarzenia doszło między tymi miejscowościami więc różne dane.

Marek

Kierowcy BMW tak było śpieszno a teraz ma tyle czasu.. Dziwny jest ten świat.

Marlena

Jeżeli był Pan świadkiem , proszę zgłosić się na komendę policji.