Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwa pożary i wywrócona ciężarówka przewożąca bydło


straz2W piątek 1 lipca br. mławscy strażacy gasili pożar budynku gospodarczego, osobowego auta oraz prowadzili działania ratownicze przy wywróconym samochodzie ciężarowym przewożącym bydło.


– Do zdarzenia doszło około godziny 13:20 w miejscowości Kęczewo gm. Lipowiec Kościelny. Spłonęła część więźby dachowej murowanego budynku gospodarczego z drewnianym stropem. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz OSP Turza Mała i OSP Lipowiec Kościelny. Działania straży polegały na podaniu prądu wody, aż do ugaszenia pożaru. Straty oszacowano wstępnie na 30 tys. zł. Policja ustala przyczyny zdarzenia.

O godzinie 20:52 zastęp JRG Mława oraz zastępy OSP z Radzanowa i Kowalewa prowadziły działania ratownicze w miejscowości Wróblewo gm. Radzanów. W samochodzie osobowym doszło do pożaru w komorze silnika. Strażacy pożar ugasili. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.

 O godzinie 23:29 zastęp JRG Mława oraz zastęp OSP Piegłowo prowadził działania ratownicze w miejscowości Piegłowo Wieś gm. Szydłowo. Doszło tam do wywrócenia samochodu ciężarowego przewożącego zwierzęta. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Wezwany zostały służby weterynaryjne. Właściciel pojazdu podstawił samochód, do którego przeładowano zwierzęta – podaje rzecznik prasowy PSP Mława bryg. Marek Augustynowicz.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x