Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konkurs na najlepszego bugaja rozstrzygnięty


Bez tytułuW ubiegłą niedzielę pogoda spłatała nam figla i musieliśmy zrezygnować z organizacji imprezy „Taneczne Smaki Mazowsza”. Padający deszcz przeszkodził nam we wspólnej zabawie z „Mławiakami” i „Karniewiakami”, ale na estradzie w Parku Miejskim rozstrzygnęliśmy KONKURS NA NAJLEPSZEGO BUGAJA.

Komisja oceniła przyniesione wypieki, a obecni mogli degustować upieczone specjały. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w kulinarnym konkursie, a laureatom gratulujemy.

Komisja Konkursowa w składzie: Bożena Tomkiel, Aneta Zawadzka, Ewa Kleniewska postanowiła przyznać następujące nagrody:

I nagroda – Krystyna Cichocka

II nagroda – Halina Próchniewska

III nagroda – Krystyna Pniewska

Z przykrością informujemy, że ninijszej imprezy nie zorganizujemy, jak planowaliśmy – 2 lipca 2016, ani w żadnym późniejszym terminie. Osoby, które zwyciężyły zapraszamy po odbiór nagród do Miejskiego Domu Kultury.

źródło i foto: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
roman
Gość
roman

jedna wielka farsa – jak tak wyglądają konkursy, to gratulacje dla komisji