Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Chocholski podwójnym mistrzem Polski wśród energetyków


SzczyrkNa obiektach Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku rozegrano XXIX mistrzostwa Polski energetyków w tenisie. Zawody podzielone na dwa dni przyciągnęły na start zawodników z całego kraju. Wśród uczestników znalazł się mławianin Wojciech Chocholski.


Zmagania w singlu podzielono na dwie kategorie wiekowe. Nasz reprezentant wystąpił w grupie zawodników, którzy nie skończyli jeszcze 45. rok życia.

– Jechałem na czempionat pełen obaw. Broniłem tytułu wywalczonego przed rokiem, a jak wiadomo, zawsze trudniej utrzymać się na szczycie, niż się na niego wdrapać. Na szczęście wszystko potoczyło się po mojej myśli – podkreśla tenisista rodem z Mławy.

Chocholski sięgnął po główne trofeum, ogrywając o wiele młodszych konkurentów. Drugie miejsce przypadło debiutantowi Robertowi Ćwikowi z Będzina, na trzecim został sklasyfikowany Tadeusz Klonowski z Gdańska.

Potem przyszedł czas na rozgrywki deblistów (bez podziału na grupy wiekowe). Chocholski stworzył wspólnie z Januszem Rosołem z Jeleniej Góry zabójczy duet. Sięgnęli po złoto, ogrywając w finale Roberta Ćwika i Andrzej Gawłowskiego. Brąz przypadł Arkadiuszowi Paniczakowi i Tadeuszowi Klonowskiemu.

– Mam już w dorobku sześć tytułów mistrza Polski energetyków. Trzykrotnie wygrałem zmagania singlistów, tyle samo deblistów – kończy nasz zawodnik.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x