Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Chocholski podwójnym mistrzem Polski wśród energetyków


SzczyrkNa obiektach Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku rozegrano XXIX mistrzostwa Polski energetyków w tenisie. Zawody podzielone na dwa dni przyciągnęły na start zawodników z całego kraju. Wśród uczestników znalazł się mławianin Wojciech Chocholski.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zmagania w singlu podzielono na dwie kategorie wiekowe. Nasz reprezentant wystąpił w grupie zawodników, którzy nie skończyli jeszcze 45. rok życia.

– Jechałem na czempionat pełen obaw. Broniłem tytułu wywalczonego przed rokiem, a jak wiadomo, zawsze trudniej utrzymać się na szczycie, niż się na niego wdrapać. Na szczęście wszystko potoczyło się po mojej myśli – podkreśla tenisista rodem z Mławy.

Chocholski sięgnął po główne trofeum, ogrywając o wiele młodszych konkurentów. Drugie miejsce przypadło debiutantowi Robertowi Ćwikowi z Będzina, na trzecim został sklasyfikowany Tadeusz Klonowski z Gdańska.

Potem przyszedł czas na rozgrywki deblistów (bez podziału na grupy wiekowe). Chocholski stworzył wspólnie z Januszem Rosołem z Jeleniej Góry zabójczy duet. Sięgnęli po złoto, ogrywając w finale Roberta Ćwika i Andrzej Gawłowskiego. Brąz przypadł Arkadiuszowi Paniczakowi i Tadeuszowi Klonowskiemu.

– Mam już w dorobku sześć tytułów mistrza Polski energetyków. Trzykrotnie wygrałem zmagania singlistów, tyle samo deblistów – kończy nasz zawodnik.

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500