Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux

Znów nietrzeźwi za kierownicą pojazdów


kontrola trzeżwości1Mławska policja zatrzymała dwóch kierowców prowadzących pojazdy pod wpływem alkoholu. U jednego z nich badanie wykazało niemal 3 promile alkoholu.

Słoneczne ogrody Mława

– 27 czerwca o godzinie 19:58 w miejscowości Żurominek policja zatrzymała kierowcę Volkswagena Golfa. 39 – letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu mławskiego miał 2,75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

28 czerwca o godz. 10:20 w miejscowości Podkrajewo  mieszkaniec naszego powiatu kierował Oplem Astra również pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało zawartość 0,63 promila w wydychanym powietrzu – podaje podinsp. Piotr Jastrzębowski KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500