Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Znów nietrzeźwi za kierownicą pojazdów


kontrola trzeżwości1Mławska policja zatrzymała dwóch kierowców prowadzących pojazdy pod wpływem alkoholu. U jednego z nich badanie wykazało niemal 3 promile alkoholu.

Słoneczne ogrody Mława

– 27 czerwca o godzinie 19:58 w miejscowości Żurominek policja zatrzymała kierowcę Volkswagena Golfa. 39 – letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu mławskiego miał 2,75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

28 czerwca o godz. 10:20 w miejscowości Podkrajewo  mieszkaniec naszego powiatu kierował Oplem Astra również pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało zawartość 0,63 promila w wydychanym powietrzu – podaje podinsp. Piotr Jastrzębowski KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500