Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ssang Geum goni Jokera, Oldboye z kolejnym triumfem


Reprezentanci Jokera zgubili kolejne punkty w rozgrywkach Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. O mistrzostwie i wicemistrzowie mogą już zapomnieć, pozostała walka o trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Na kolejne potknięcie nie mogą sobie już pozwolić, bowiem mocno naciskają zawodnicy Ssang Geum.


We wtorkowe popołudnie poradzili sobie z ekipa Nettera. Rywalizacja okazała się niezwykle zacięta, ostatecznie triumfowali różnicą zaledwie jednego gola. Jedną z bramek dla zwycięzców zdobył Patryk Szempliński. To najlepszy snajper Ssang Geum w sezonie. Na koncie ma już siedem trafień.

Daleko mu jednak do liderów w klasyfikacji najlepszych strzelców. Mariusz Walczak i Andrzej Karpiński strzelili kolejne bramki, w sumie mają ich już dziewiętnaście. Dzięki czemu Oldboye nie mieli problemów z pokonaniem LG.

Nie próżnuje także Przemysław Radziszewski. Napastnik Zielonego Miasta poprowadził swój zespół do sukces nad Spartą. Z kompletu punktów cieszyli się również zawodnicy Mar-Trans Service.  Pokonali 4:0 Lubasa, odnosząc rekordowe zwycięstwo w sezonie.

Dwunasta kolejka zostanie rozegrana dziś wieczorem. Zmierzą się w niej Ssang Geum z Dzikami, Mar-Trans Service ze Spartą, Marco z Netterem, Lubas z Jokerem i Zielone Miasto z LG. Pauzuje zespół Oldboyów.

XI kolejka (28.06): Lubas – Mar-Trans Service 0:4 (M. Majewski, M. Rykowski, D. Wydurski, M. Kisiel), Ssang Geum – Netter 2:1 (D. Nowodczyński, P. Szempliński – R. Gadomski, Oldboy – LG 4:1 (A. Karpiński 2, M. Walczak 2 – R. Golański), Zielone Miasto – Sparta 2:0 (Prz. Radziszewski 2), Marco – Joker 1:1 (K. Gorzechowski – D. Barciński), Dziki – pauza

Bez tytułu

 Klasyfikacja strzelców: 19 –  Mariusz Walczak, Andrzej Karpiński (obaj Oldboy), 13 – Przemysław Radziszewski (Zielone Miasto), 7 – Mateusz Sokół (Dziki), Patryk Szempliński (Ssang Geum)

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x