Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Ssang Geum goni Jokera, Oldboye z kolejnym triumfem


Reprezentanci Jokera zgubili kolejne punkty w rozgrywkach Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. O mistrzostwie i wicemistrzowie mogą już zapomnieć, pozostała walka o trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Na kolejne potknięcie nie mogą sobie już pozwolić, bowiem mocno naciskają zawodnicy Ssang Geum.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

We wtorkowe popołudnie poradzili sobie z ekipa Nettera. Rywalizacja okazała się niezwykle zacięta, ostatecznie triumfowali różnicą zaledwie jednego gola. Jedną z bramek dla zwycięzców zdobył Patryk Szempliński. To najlepszy snajper Ssang Geum w sezonie. Na koncie ma już siedem trafień.

Daleko mu jednak do liderów w klasyfikacji najlepszych strzelców. Mariusz Walczak i Andrzej Karpiński strzelili kolejne bramki, w sumie mają ich już dziewiętnaście. Dzięki czemu Oldboye nie mieli problemów z pokonaniem LG.

Nie próżnuje także Przemysław Radziszewski. Napastnik Zielonego Miasta poprowadził swój zespół do sukces nad Spartą. Z kompletu punktów cieszyli się również zawodnicy Mar-Trans Service.  Pokonali 4:0 Lubasa, odnosząc rekordowe zwycięstwo w sezonie.

Dwunasta kolejka zostanie rozegrana dziś wieczorem. Zmierzą się w niej Ssang Geum z Dzikami, Mar-Trans Service ze Spartą, Marco z Netterem, Lubas z Jokerem i Zielone Miasto z LG. Pauzuje zespół Oldboyów.

XI kolejka (28.06): Lubas – Mar-Trans Service 0:4 (M. Majewski, M. Rykowski, D. Wydurski, M. Kisiel), Ssang Geum – Netter 2:1 (D. Nowodczyński, P. Szempliński – R. Gadomski, Oldboy – LG 4:1 (A. Karpiński 2, M. Walczak 2 – R. Golański), Zielone Miasto – Sparta 2:0 (Prz. Radziszewski 2), Marco – Joker 1:1 (K. Gorzechowski – D. Barciński), Dziki – pauza

Bez tytułu

 Klasyfikacja strzelców: 19 –  Mariusz Walczak, Andrzej Karpiński (obaj Oldboy), 13 – Przemysław Radziszewski (Zielone Miasto), 7 – Mateusz Sokół (Dziki), Patryk Szempliński (Ssang Geum)

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500