Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zderzenie ciężarówek w Wiśniewie


policja-sliderDo zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych doszło dziś w godzinach wczesnorannych w Wiśniewie. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.

Słoneczne ogrody Mława

– Do zdarzenia doszło w dniu dzisiejszym (29 czerwca) w miejscowości Wiśniewo.  O godzinie 4:50 kierujący pojazdem ciężarowym marki DAF zatrzymał się w terenie zabudowanym w miejscu nie dozwolonym i przeszedł na drugą stronę jezdni. Wracając do pojazdu zmusił kierowcę nadjeżdżającego samochodu ciężarowego marki Volvo do gwałtownego hamowania, co doprowadziło do uderzenia w zaparkowany pojazd DAF. W zderzeniu nikt nie ucierpiał. Kierowca samochodu DAF został ukarany mandatem – informuje podinsp. Piotr Jastrzębowski KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500