Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zderzenie ciężarówek w Wiśniewie


policja-sliderDo zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych doszło dziś w godzinach wczesnorannych w Wiśniewie. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.

KSP Mława nabór

– Do zdarzenia doszło w dniu dzisiejszym (29 czerwca) w miejscowości Wiśniewo.  O godzinie 4:50 kierujący pojazdem ciężarowym marki DAF zatrzymał się w terenie zabudowanym w miejscu nie dozwolonym i przeszedł na drugą stronę jezdni. Wracając do pojazdu zmusił kierowcę nadjeżdżającego samochodu ciężarowego marki Volvo do gwałtownego hamowania, co doprowadziło do uderzenia w zaparkowany pojazd DAF. W zderzeniu nikt nie ucierpiał. Kierowca samochodu DAF został ukarany mandatem – informuje podinsp. Piotr Jastrzębowski KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz