Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Okradli sklep w Miączynie i bar w Woli Szydłowskiej


slider policjaNieznani sprawcy włamali się do sklepu w Miączynie Małym i baru w Woli Szydłowskiej. Wynieśli alkohol, wyroby tytoniowe i pieniądze.

KSP Mława nabór

– 28 czerwca pomiędzy godziną 2:50 a 3:00 w miejscowości Miączyn Mały gm. Szreńsk nieznani sprawcy przecięli kłódki na kracie zabezpieczającej i wyważyli drzwi wejściowe do sklepu. Skradli wyroby tytoniowe i alkohol o nie ustalonej wartości.

29 czerwca pomiędzy godziną 1:20 a 1:23 w miejscowości Wola Szydłowska nieznani sprawcy wyłamali drzwi do baru oraz w nieustalony sposób otworzyli stojący tam automat do gier, zabierając z niego kasetkę z pieniędzmi. Nie jest ustalona kwota jaka została skradziona – informuje podinsp. Piotr Jastrzębowski KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz