Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Zawadach


zawady-slider„Niech piękne chwile nie odejdą w zapomnienie” – pod tym hasłem odbyło się zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Zawadach.


Na uroczystość przybyli uczniowie wraz z rodzicami. Klasa szósta doprowadziła do łez niejedną osobę dziękując kolegom i nauczycielom za wspólne sześć lat, za dobre i złe chwile. Klasa piąta wręczyła naszym absolwentom pamiątkowe medal „Kolegi/koleżanki na medal”. Dyrekcja szkoły wręczyła wszystkim prymusom nagrody książkowe, stypendia, dyplomy ukończenia szkoły. Również podziękowania otrzymali rodzice, którzy czynnie włączali się w życie szkoły. Na zakończenie klasy udały się na spotkania ze swoimi wychowawcami.

Teraz wszyscy rozpoczęli zasłużony odpoczynek i nabierają siły na nowy rok szkolny 2016/2017. Do zobaczenia we wrześniu.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

 

Źródło i zdjęcia: SP w Zawadach

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x