Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Zawadach


zawady-slider„Niech piękne chwile nie odejdą w zapomnienie” – pod tym hasłem odbyło się zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Zawadach.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Na uroczystość przybyli uczniowie wraz z rodzicami. Klasa szósta doprowadziła do łez niejedną osobę dziękując kolegom i nauczycielom za wspólne sześć lat, za dobre i złe chwile. Klasa piąta wręczyła naszym absolwentom pamiątkowe medal „Kolegi/koleżanki na medal”. Dyrekcja szkoły wręczyła wszystkim prymusom nagrody książkowe, stypendia, dyplomy ukończenia szkoły. Również podziękowania otrzymali rodzice, którzy czynnie włączali się w życie szkoły. Na zakończenie klasy udały się na spotkania ze swoimi wychowawcami.

Teraz wszyscy rozpoczęli zasłużony odpoczynek i nabierają siły na nowy rok szkolny 2016/2017. Do zobaczenia we wrześniu.

 

Źródło i zdjęcia: SP w Zawadach

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500