Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Zawadach


zawady-slider„Niech piękne chwile nie odejdą w zapomnienie” – pod tym hasłem odbyło się zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Zawadach.

KSP Mława nabór

Na uroczystość przybyli uczniowie wraz z rodzicami. Klasa szósta doprowadziła do łez niejedną osobę dziękując kolegom i nauczycielom za wspólne sześć lat, za dobre i złe chwile. Klasa piąta wręczyła naszym absolwentom pamiątkowe medal „Kolegi/koleżanki na medal”. Dyrekcja szkoły wręczyła wszystkim prymusom nagrody książkowe, stypendia, dyplomy ukończenia szkoły. Również podziękowania otrzymali rodzice, którzy czynnie włączali się w życie szkoły. Na zakończenie klasy udały się na spotkania ze swoimi wychowawcami.

Teraz wszyscy rozpoczęli zasłużony odpoczynek i nabierają siły na nowy rok szkolny 2016/2017. Do zobaczenia we wrześniu.

 

Źródło i zdjęcia: SP w Zawadach

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz