Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

XVIII Zawkrzeński Rajd Rowerowy zakończony


sliderMiniony weekend minął w Mławie pod znakiem imprez adresowanych przede wszystkim do miłośników jazdy rowerem. Na niedzielę zaplanowane były wyścigi rowerowe nad Zalewem Ruda, a w sobotę Klub Seniora Pogodny Uśmiech wraz z Mławską Halą Sportową zaprosiły wszystkich chętnych na rekreacyjno – turystyczną  jazdę rowerami.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zawkrzeński Rajd Rowerowy ma już swoją 18 letnią tradycję, tak więc nawet pomimo upalnej pogody i tym razem chętnych nie zabrakło.  Rowerzyści wyruszyli spod Mławskiej Hali Sportowej  o godzinie 10. Trasa rajdu wiodła obrzeżami mławskiego lasu, co pozwoliło uczestnikom nie narażać się na nadmierne nasłonecznienie. W programie rajdu znalazły się elementy patriotyczne. Wzruszającym momentem było złożenie pod Pomnikiem  Polskiego Piechura w Uniszkach Zawadzkich wiązanki polnych kwiatów, nazbieranych wcześniej przez uczestników na trasie rajdu.

Na mecie rowerowej eskapady  na jej uczestników czekał posiłek, o który zatroszczyli się organizatorzy. Każdy uczestnik rajdu otrzymał pamiątkowy medal, a w sposób szczególny wyróżniona została Maria Sadza – jego najstarsza i Maja Kacprzak – najmłodsza uczestniczka.

RK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
megi25

super 🙂