Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

XVIII Zawkrzeński Rajd Rowerowy zakończony


sliderMiniony weekend minął w Mławie pod znakiem imprez adresowanych przede wszystkim do miłośników jazdy rowerem. Na niedzielę zaplanowane były wyścigi rowerowe nad Zalewem Ruda, a w sobotę Klub Seniora Pogodny Uśmiech wraz z Mławską Halą Sportową zaprosiły wszystkich chętnych na rekreacyjno – turystyczną  jazdę rowerami.


Zawkrzeński Rajd Rowerowy ma już swoją 18 letnią tradycję, tak więc nawet pomimo upalnej pogody i tym razem chętnych nie zabrakło.  Rowerzyści wyruszyli spod Mławskiej Hali Sportowej  o godzinie 10. Trasa rajdu wiodła obrzeżami mławskiego lasu, co pozwoliło uczestnikom nie narażać się na nadmierne nasłonecznienie. W programie rajdu znalazły się elementy patriotyczne. Wzruszającym momentem było złożenie pod Pomnikiem  Polskiego Piechura w Uniszkach Zawadzkich wiązanki polnych kwiatów, nazbieranych wcześniej przez uczestników na trasie rajdu.

Na mecie rowerowej eskapady  na jej uczestników czekał posiłek, o który zatroszczyli się organizatorzy. Każdy uczestnik rajdu otrzymał pamiątkowy medal, a w sposób szczególny wyróżniona została Maria Sadza – jego najstarsza i Maja Kacprzak – najmłodsza uczestniczka.

RK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
megi25
megi25
7 lata temu

super 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x