Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Piknik „W ZDROWYM CIELE – ZDROWY DUCH” na estradzie w parku


sliderWspólną zabawę, tańce, gry i konkursy oraz poczęstunek przewidzieli organizatorzy dla tych, którzy 25 czerwca zjawili się w mławskim parku.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Organizatorami Pikniku Integracyjno – Profilaktycznego pod hasłem „W ZDROWYM CIELE – ZDROWY DUCH” był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem”.

Wokół estrady swoje stoiska mieli Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Mławie, Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Droga”, Stowarzyszenie „Amazonki”, Grupa AA i mławska policja.

Dla najmłodszych uczestników zorganizowano gry, zabawy i konkursy. Można było pomalować twarz lub sprawdzić celność oka w rzutkach.  Na scenie wystąpiły dzieci z pozalekcyjnych zajęć opiekuńczo – wychowawczych prowadzonych przez MOPS oraz grupa „Zakręceni Pozytywnie”. Grę kształcącą spostrzegawczość „Super Detektyw” poprowadziła Anna Pawłowska z KPP Mława. Dużo emocji dostarczyły zabawy wymagające współpracy grupowej, między innymi zabawy z chustą animacyjną prowadzone w ramach programu „Bawmy się wesoło”.  Zakończeniem pikniku był przewidziany dla wszystkich poczęstunek.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500