Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Piknik „W ZDROWYM CIELE – ZDROWY DUCH” na estradzie w parku


sliderWspólną zabawę, tańce, gry i konkursy oraz poczęstunek przewidzieli organizatorzy dla tych, którzy 25 czerwca zjawili się w mławskim parku.

KSP Mława nabór

Organizatorami Pikniku Integracyjno – Profilaktycznego pod hasłem „W ZDROWYM CIELE – ZDROWY DUCH” był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem”.

Wokół estrady swoje stoiska mieli Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Mławie, Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Droga”, Stowarzyszenie „Amazonki”, Grupa AA i mławska policja.

Dla najmłodszych uczestników zorganizowano gry, zabawy i konkursy. Można było pomalować twarz lub sprawdzić celność oka w rzutkach.  Na scenie wystąpiły dzieci z pozalekcyjnych zajęć opiekuńczo – wychowawczych prowadzonych przez MOPS oraz grupa „Zakręceni Pozytywnie”. Grę kształcącą spostrzegawczość „Super Detektyw” poprowadziła Anna Pawłowska z KPP Mława. Dużo emocji dostarczyły zabawy wymagające współpracy grupowej, między innymi zabawy z chustą animacyjną prowadzone w ramach programu „Bawmy się wesoło”.  Zakończeniem pikniku był przewidziany dla wszystkich poczęstunek.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz