Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Na klatce schodowej czuć było gaz


DSC_0001W jednym z bloków na Osiedlu Książąt Mazowieckich na klatce schodowej czuć było dławiący zapach gazu. Prawdopodobnie rozpylono tam gaz pieprzowy.

Słoneczne ogrody Mława

– Do zdarzenia doszło we wtorek 21 czerwca około godziny 12:30. W budynku wielorodzinnym na OKM w Mławie na klatce schodowej mieszkańcy wyczuwali silny zapach gazu. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Na miesjcu urządzenia pomiarowe nie wykazały obecności gazu ziemnego, choć utrzymywał się intensywny zapach, drażniący drogi oddechowe. Mógł on pochodzić z rozpylonego tam gazu pieprzowego. Działania strażaków polegały na przewietrzeniu pomieszczeń – informuje Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

JK

DSC_0003

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500