Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Na Jana paliły się opony


13510608_1365891190104504_1726765656_nCo roku straż pożarna wielokrotnie wyjeżdża gasić ogniska rozpalone  z okazji nocy świętojańskiej. Zwykle przy takiej okazji płonęły stare opony. Tak było i w tym roku.

Słoneczne ogrody Mława

– Do zdarzeń związanych z gaszeniem rozpalonych ognisk na terenie powiatu mławskiego straż pożarna wyjeżdżała trzykrotnie. Płonęło ognisko w Mławie na ulicy Płockiej oraz w miejscowościach  Zdroje i Dąbek w gminie Stupsk . Przy tych zdarzeniach działania podejmowały zastępy JRG Mława, OSP Wyszyny i OSP Kowalewo. We wszystkich przypadkach działania straży polegały na podaniu prądu wody, aż do ugaszenia pożaru – podaje  Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

JK

13530647_1365891460104477_589282045_n

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
karo

co roku to samo paleni e opon to głupota 🙁 mało nam smrodu i toksycznych substancji w powietrzu?

zdzichu

świat się ociepli

zdzichu

świat się ociepli