Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dawajmy sobie książki na Jana. Każdy dostał książkę za darmo


slider2Na chodniku przed Miejską Biblioteką Publiczną każdy mógł w prezencie wybrać sobie książkę. Za darmo.

KSP Mława nabór

Do mławian w ciągu dwóch godzin akcji trafiło około 400 egzemplarzy najróżniejszych książek. Biblioteka już po raz drugi takie „chodnikowe spotkanie z książką” organizuje. Rozdawane książki pochodzą od osób, które z różnych względów muszą się ich pozbyć, a nie chcą wyrzucić ich do śmieci, więc przekazują je bibliotece.   Mottem akcji jest hasło: „Dawajmy sobie książki na Jana. Podarujmy tego dnia ludziom, których podziwiamy, lubimy i kochamy… książkę”.

Data takiego happenigu nie jest przypadkowa. Przypada bowiem w dniu imienin Jana Kochanowskiego, najwybitniejszego polskiego pisarza epoki odrodzenia, twórcy literackiej polszczyzny, najwybitniejszego polskiego poety tego czasu.

Gorącymi orędowniczkami akcji są pracownice naszej biblioteki, które zachęcały i doradzały przy wyborze książki dla siebie lub najbliższych.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Dawajmy sobie książki na Jana. Każdy dostał książkę za darmo"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
...
Gość

Należy dodać, że przez cały czas można przynosić i za darmo brać książki z kącika, który jestzorganizowany w korytarzu biblioteki – nie są potrzebne jakieś specjalne akcję 🙂

wpDiscuz