Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Dawajmy sobie książki na Jana. Każdy dostał książkę za darmo


slider2Na chodniku przed Miejską Biblioteką Publiczną każdy mógł w prezencie wybrać sobie książkę. Za darmo.

Słoneczne ogrody Mława

Do mławian w ciągu dwóch godzin akcji trafiło około 400 egzemplarzy najróżniejszych książek. Biblioteka już po raz drugi takie „chodnikowe spotkanie z książką” organizuje. Rozdawane książki pochodzą od osób, które z różnych względów muszą się ich pozbyć, a nie chcą wyrzucić ich do śmieci, więc przekazują je bibliotece.   Mottem akcji jest hasło: „Dawajmy sobie książki na Jana. Podarujmy tego dnia ludziom, których podziwiamy, lubimy i kochamy… książkę”.

Data takiego happenigu nie jest przypadkowa. Przypada bowiem w dniu imienin Jana Kochanowskiego, najwybitniejszego polskiego pisarza epoki odrodzenia, twórcy literackiej polszczyzny, najwybitniejszego polskiego poety tego czasu.

Gorącymi orędowniczkami akcji są pracownice naszej biblioteki, które zachęcały i doradzały przy wyborze książki dla siebie lub najbliższych.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
...

Należy dodać, że przez cały czas można przynosić i za darmo brać książki z kącika, który jestzorganizowany w korytarzu biblioteki – nie są potrzebne jakieś specjalne akcję 🙂