Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Michał Różański zwycięzcą III Pasłęckiego MTB Maratonu


Bez tytułuMichał Różański pochodzący z Mławy, a obecnie zawodnik HCC BCT Gdynia zwyciężył w III Pasłęckim MTB Maratonie na dystansie 44 km. Na mecie zjawił się ponad minutę wcześniej niż kolejny zawodnik.


Michał od samego startu jechał w przedzie peletonu. Połowę pierwszej rundy jechał równo z czołówką, potem po samotnej ucieczce już do samej mety jechał solo. Wypracował tak dużą przewagę, że nawet przygoda z oznakowaniem trasy, która spowodowała, że wielu zawodników w tym i Michał pogubiło się, nie odebrała mu zwycięstwa. Zwyciężył pewnie,  z czasem 1:57:35

Drugi z braci Różańskich – Łukasz, po upadku na trasie ostatecznie został sklasyfikowany na 13 miejscu w kat. Open i na 4 w kategorii M2.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x