Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Michał Różański zwycięzcą III Pasłęckiego MTB Maratonu


Bez tytułuMichał Różański pochodzący z Mławy, a obecnie zawodnik HCC BCT Gdynia zwyciężył w III Pasłęckim MTB Maratonie na dystansie 44 km. Na mecie zjawił się ponad minutę wcześniej niż kolejny zawodnik.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Michał od samego startu jechał w przedzie peletonu. Połowę pierwszej rundy jechał równo z czołówką, potem po samotnej ucieczce już do samej mety jechał solo. Wypracował tak dużą przewagę, że nawet przygoda z oznakowaniem trasy, która spowodowała, że wielu zawodników w tym i Michał pogubiło się, nie odebrała mu zwycięstwa. Zwyciężył pewnie,  z czasem 1:57:35

Drugi z braci Różańskich – Łukasz, po upadku na trasie ostatecznie został sklasyfikowany na 13 miejscu w kat. Open i na 4 w kategorii M2.

JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500