Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Konkurs na najlepszego bugaja


7ced67c0d648122bcae10129de981341_XLTradycja regionalna to również smaczne wypieki, które mamy okazje kosztować w dniu świąt, zabaw, festynów i rodzinnych uroczystości.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W tym roku zapraszamy wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie ważnych chwil bez babki ziemniaczanej. BUGAJOWA IMPREZA już 26 czerwca!!! O godz. 18.00 na estradzie w Parku Miejskim rozpoczynamy mławskie świętowanie pod hasłem „Taneczne Smaki Mazowsza”. Na scenie zaprezentują się dwa zespoły artystyczne: MŁAWIACY i KARNIEWIACY, a nieopodal jury będzie oceniać przyniesione przez mławian bugaje.

W konkursie może wziąć udział każdy pełnoletni mieszkaniec miasta. Dla tych, którzy zachwycą jury upieczonym specjałem i sposobem jego prezentacji przewidujemy atrakcyjne nagrody. Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z Regulaminem Konkursu zamieszczonym poniżej.

Konkurs organizowany jest po patronatem Burmistrza Miasta Mława.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500