Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Konkurs na najlepszego bugaja


7ced67c0d648122bcae10129de981341_XLTradycja regionalna to również smaczne wypieki, które mamy okazje kosztować w dniu świąt, zabaw, festynów i rodzinnych uroczystości.

KSP Mława nabór

W tym roku zapraszamy wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie ważnych chwil bez babki ziemniaczanej. BUGAJOWA IMPREZA już 26 czerwca!!! O godz. 18.00 na estradzie w Parku Miejskim rozpoczynamy mławskie świętowanie pod hasłem „Taneczne Smaki Mazowsza”. Na scenie zaprezentują się dwa zespoły artystyczne: MŁAWIACY i KARNIEWIACY, a nieopodal jury będzie oceniać przyniesione przez mławian bugaje.

W konkursie może wziąć udział każdy pełnoletni mieszkaniec miasta. Dla tych, którzy zachwycą jury upieczonym specjałem i sposobem jego prezentacji przewidujemy atrakcyjne nagrody. Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z Regulaminem Konkursu zamieszczonym poniżej.

Konkurs organizowany jest po patronatem Burmistrza Miasta Mława.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz