Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mława. Kolejny młody rowerzysta pod kołami Seicento


wypadek Napoleońska2Trwają ustalenia przebiegu i przyczyn wypadku, w którym ranny został 19- letni rowerzysta. Do zdarzenia doszło 22 czerwca o godz. 10:35 na ul. Napoleońskiej w Mławie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem marki Fiat Seicento, 50- letni mieszkaniec Mławy, uderzył w rowerzystę, znajdującego się prawdopodobnie na przejeździe dla rowerzystów. 19- letni rowerzysta, mieszkaniec pow. działdowskiego, z obrażeniami głowy oraz nogi, został przewieziony do szpitala w Mławie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło i foto: KPP Mława

wypadek Napoleońska1

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Cyklista

Dla wielkich kierowców samochodów to rowerzysta jest jak upierdliwa mucha.
Czy kiedyś zmieni się ten kierunek myślenia? – przecież rower to wspaniały sport, relaks. Czy panowie i ewentualnie niektóre panie zrozumieją to w końcu i zaczną szanować uczestników ruchu na jednośladach, a nie ciągle udawać, że ich nie widać. Cykliści to też ludzie, tylko prowadzący zdrowszy tryb życia od tych za kółkiem, na miękkim fotelu.