Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława. Kolejny młody rowerzysta pod kołami Seicento


wypadek Napoleońska2Trwają ustalenia przebiegu i przyczyn wypadku, w którym ranny został 19- letni rowerzysta. Do zdarzenia doszło 22 czerwca o godz. 10:35 na ul. Napoleońskiej w Mławie.

KSP Mława nabór

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem marki Fiat Seicento, 50- letni mieszkaniec Mławy, uderzył w rowerzystę, znajdującego się prawdopodobnie na przejeździe dla rowerzystów. 19- letni rowerzysta, mieszkaniec pow. działdowskiego, z obrażeniami głowy oraz nogi, został przewieziony do szpitala w Mławie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło i foto: KPP Mława

wypadek Napoleońska1

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Mława. Kolejny młody rowerzysta pod kołami Seicento"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Cyklista
Gość

Dla wielkich kierowców samochodów to rowerzysta jest jak upierdliwa mucha.
Czy kiedyś zmieni się ten kierunek myślenia? – przecież rower to wspaniały sport, relaks. Czy panowie i ewentualnie niektóre panie zrozumieją to w końcu i zaczną szanować uczestników ruchu na jednośladach, a nie ciągle udawać, że ich nie widać. Cykliści to też ludzie, tylko prowadzący zdrowszy tryb życia od tych za kółkiem, na miękkim fotelu.

wpDiscuz