Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Mława. Kolejny młody rowerzysta pod kołami Seicento


wypadek Napoleońska2Trwają ustalenia przebiegu i przyczyn wypadku, w którym ranny został 19- letni rowerzysta. Do zdarzenia doszło 22 czerwca o godz. 10:35 na ul. Napoleońskiej w Mławie.

Słoneczne ogrody Mława

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem marki Fiat Seicento, 50- letni mieszkaniec Mławy, uderzył w rowerzystę, znajdującego się prawdopodobnie na przejeździe dla rowerzystów. 19- letni rowerzysta, mieszkaniec pow. działdowskiego, z obrażeniami głowy oraz nogi, został przewieziony do szpitala w Mławie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło i foto: KPP Mława

wypadek Napoleońska1

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Cyklista

Dla wielkich kierowców samochodów to rowerzysta jest jak upierdliwa mucha.
Czy kiedyś zmieni się ten kierunek myślenia? – przecież rower to wspaniały sport, relaks. Czy panowie i ewentualnie niektóre panie zrozumieją to w końcu i zaczną szanować uczestników ruchu na jednośladach, a nie ciągle udawać, że ich nie widać. Cykliści to też ludzie, tylko prowadzący zdrowszy tryb życia od tych za kółkiem, na miękkim fotelu.