Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mieszkaniec Mławy przechowywał nielegalny tytoń wart ponad 50 tys. zł


tytoń MławaMławscy kryminalni na terenie jednej z posesji zabezpieczyli tytoń, wart ponad 50 tys. złotych. Do zdarzenia doszło 22 czerwca.

KSP Mława nabór

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie ujawnionego tytoniu bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Nielegalny towar przechowywany był na terenie prywatnej posesji w Mławie.

W blaszanym garażu na terenie prywatnej posesji, mławscy kryminalni ujawnili i zabezpieczyli ponad 75 kg krajanki tytoniu, wartego na rynku ponad 50 tysięcy złotych. Kontrabandę przechowywał 57- letni mieszkaniec Mławy. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi wysoka kara grzywny. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło i foto: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz