Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Mieszkaniec Mławy przechowywał nielegalny tytoń wart ponad 50 tys. zł


tytoń MławaMławscy kryminalni na terenie jednej z posesji zabezpieczyli tytoń, wart ponad 50 tys. złotych. Do zdarzenia doszło 22 czerwca.

Słoneczne ogrody Mława

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie ujawnionego tytoniu bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Nielegalny towar przechowywany był na terenie prywatnej posesji w Mławie.

W blaszanym garażu na terenie prywatnej posesji, mławscy kryminalni ujawnili i zabezpieczyli ponad 75 kg krajanki tytoniu, wartego na rynku ponad 50 tysięcy złotych. Kontrabandę przechowywał 57- letni mieszkaniec Mławy. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi wysoka kara grzywny. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło i foto: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500