Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

10 medali dla naszych lekkoatletów


FB_IMG_1466327857153Bardzo udany udział naszych młodych lekkoatletów w Mistrzostwach Mazowsza Dzieci w Lekkiej Atletyce. Zawody odbyły się 18 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Teresinie pow. sochaczewski. W zawodach brali udział uczniowie szkół z roczników 2003, 2004, 2005.

Słoneczne ogrody Mława

W szranki stanęło ponad dwustu zawodników, startujących w konkurencjach biegowych, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Mławscy zawodnicy przywieźli z zawodów 10 medali w różnych kolorach.

Dwa krążki wywalczyła Gabriela Goschorska uczennica Szkoły Podstawowej nr 6 (rocznik 2004) – złoty w biegu na 60m i brązowy w skoku w dal. Z podobnym dorobkiem wrócił Patryk Bedra zdobywając złoty medal w skoku w dal oraz brązowy w biegu na 60 m.

Po srebro dwukrotnie sięgnął Grzegorz Jędrzejak uczeń Szkoły Podstawowej nr 4 (rocznik 2004) w skoku w dal i biegu na 60 m. Również ze srebrnym medalem zdobytym w biegu na 60 m. wrócił Dawid Rosocha – uczeń Szkoły Podstawowej nr 1.

Z brązowymi medalami wrócili:  Karolina Borkowska(SP w Morawach) i Piotr Fijałkowski(SP nr 6) – oboje w skoku w dal oraz Kacper Leśnikowski (SP nr 6) za bieg na 60 m.

Niektórym z naszych reprezentantów niewiele brakowało aby też znaleźli się na podium, plasowali się bowiem tuż za nim. Dobrze zaprezentowały się sztafety startujące poza konkursem w kategoriach młodziczek i młodzików. Po raz kolejny na zawodach widoczni byli sędziowie Mławskiej Akademii Lekkoatletycznej, którzy sędziowali skok w dal i rzut piłeczką palantową.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500