Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Niech żyje bal … w Gimnazjum nr 2

slider17 czerwca 2016 roku gimnazjaliści z mławskiej „dwójki” wspólnie z rodzicami i nauczycielami byli uczestnikami  kolejnego już balu. W tym niezwykłym dniu Gimnazjum nr 2 zmieniło się w przepiękny bajkowy dwór.

Słoneczne ogrody Mława

Uroczystość rozpoczęła się od zabrania głosu przez Pana dyrektora Jarosława Jabłonowskiego, który przypomniał młodzieży, jacy byli gdy po raz pierwszy przekraczali próg tej szkoły po dzień dzisiejszy, kiedy wychodzą z niej jako piękne kobiety i dojrzali mężczyźni.

Następnie głos zabrała Pani Przewodnicząca Komitetu Rodzicielskiego – Magdalena Miecznikowska, która w imieniu rodziców złożyła serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom za ich wkład w wychowanie i naukę oraz zabawę.

Po przemówieniu trzecioklasiści z różami w dłoniach podeszli do swoich nauczycieli, dziękując im za trzyletnią naukę.

W taki oto sposób zakończyła się część oficjalna, a zgodnie ze staropolskim zwyczajem bal rozpoczął się polonezem. Potem już tylko taniec przy wspaniałej  muzyce zespołu Profi Dance.

NIECH ŻYJE BAL… w Gimnazjum nr 2

Źródło: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500