Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mława. Szesnastoletni rowerzysta potrącony w Al. Piłsudskiego


potrącenie rowerzystyMławska policja prowadzi czynności w sprawie potrącenia 16- letniego rowerzysty. Do zdarzenia doszło 21 czerwca o godz. 13:05, na ścieżce rowerowej w Al. Piłsudskiego, w pobliżu pasażu handlowego.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Młody rowerzysta, z ogólnymi potłuczeniami i urazem kolana został przewieziony do szpitala w Mławie. Jak wynika ze wstępnych  ustaleń, kierująca samochodem osobowym marki Fiat Punto, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu ścieżką rowerzyście. 16- letni mieszkaniec Mławy uderzył w bok samochodu. Kierująca fiatem 60- letnia mławianka była trzeźwa. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Mławska policja apeluje do kierowców samochodów oraz rowerzystów o zachowanie ostrożność na drodze – w szczególności podczas przejeżdżania przez przejazd dla rowerzystów.

źródło i foto:KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500