Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Mława. Szesnastoletni rowerzysta potrącony w Al. Piłsudskiego


potrącenie rowerzystyMławska policja prowadzi czynności w sprawie potrącenia 16- letniego rowerzysty. Do zdarzenia doszło 21 czerwca o godz. 13:05, na ścieżce rowerowej w Al. Piłsudskiego, w pobliżu pasażu handlowego.

Słoneczne ogrody Mława

Młody rowerzysta, z ogólnymi potłuczeniami i urazem kolana został przewieziony do szpitala w Mławie. Jak wynika ze wstępnych  ustaleń, kierująca samochodem osobowym marki Fiat Punto, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu ścieżką rowerzyście. 16- letni mieszkaniec Mławy uderzył w bok samochodu. Kierująca fiatem 60- letnia mławianka była trzeźwa. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Mławska policja apeluje do kierowców samochodów oraz rowerzystów o zachowanie ostrożność na drodze – w szczególności podczas przejeżdżania przez przejazd dla rowerzystów.

źródło i foto:KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500