Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława. Szesnastoletni rowerzysta potrącony w Al. Piłsudskiego


potrącenie rowerzystyMławska policja prowadzi czynności w sprawie potrącenia 16- letniego rowerzysty. Do zdarzenia doszło 21 czerwca o godz. 13:05, na ścieżce rowerowej w Al. Piłsudskiego, w pobliżu pasażu handlowego.

KSP Mława nabór

Młody rowerzysta, z ogólnymi potłuczeniami i urazem kolana został przewieziony do szpitala w Mławie. Jak wynika ze wstępnych  ustaleń, kierująca samochodem osobowym marki Fiat Punto, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu ścieżką rowerzyście. 16- letni mieszkaniec Mławy uderzył w bok samochodu. Kierująca fiatem 60- letnia mławianka była trzeźwa. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Mławska policja apeluje do kierowców samochodów oraz rowerzystów o zachowanie ostrożność na drodze – w szczególności podczas przejeżdżania przez przejazd dla rowerzystów.

źródło i foto:KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz