Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolizja auta na Marszałkowskiej. Dziesięciomiesięczne dziecko w szpitalu


sliderW okolicach skrzyżowania Alei Marszałkowskiej z DK nr 7 samochód osobowy maki Skoda wypadł z drogi i znalazazł się poza pasem drogowym. Przewożone w aucie dziesięciomiesięczne dziecko trafiło do szpitala.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy 20 czerwca 2016r. o godz. 13:45. W akcji brały udział dwa zastępy JRG Mława. W momencie przyjazdu na miejsce zdarzenia, trzy osoby znajdowały się już poza pojazdem, a poszkodowane dziesięciomiesięczne dziecko było pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku. Obecna na miejscu policja ustala jego okoliczności – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500