Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Kolizja auta na Marszałkowskiej. Dziesięciomiesięczne dziecko w szpitalu


sliderW okolicach skrzyżowania Alei Marszałkowskiej z DK nr 7 samochód osobowy maki Skoda wypadł z drogi i znalazazł się poza pasem drogowym. Przewożone w aucie dziesięciomiesięczne dziecko trafiło do szpitala.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy 20 czerwca 2016r. o godz. 13:45. W akcji brały udział dwa zastępy JRG Mława. W momencie przyjazdu na miejsce zdarzenia, trzy osoby znajdowały się już poza pojazdem, a poszkodowane dziesięciomiesięczne dziecko było pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku. Obecna na miejscu policja ustala jego okoliczności – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz