Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Jechał „siódemką” zupełnie pijany


policjaNiechlubnym rekordzistą stał się mieszkaniec Pionek zatrzymany wczoraj (21 czerwca) przez policję na stacji paliw w Uniszkach Zawadzkich. Miał ponad 3,40 promila alkoholu.

Słoneczne ogrody Mława

Trwają czynności mławskiej policji, w sprawie zatrzymania nietrzeźwego kierującego samochodem marki Opel Vectra. Mieszkaniec Pionek, podczas kontroli drogowej,  miał w organizmie ponad 3,40 promila alkoholu. Do zdarzenia doszło 21 czerwca o godz. 21:00 w Uniszkach Zawadzkich.

Jak wynika z wstępnych ustaleń, kierujący oplem vectrą, 40 – letni Marcin D., mieszkaniec Pionek, jadąc drogą krajową nr 7  w kierunku Warszawy, zjechał na stację paliw w miejscowości Uniszki Zawadzkie. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenia pracowników stacji, którzy natychmiast powiadomili policję. Interweniujący patrol ruchu drogowego  zatrzymał kierującego do kontroli. Okazało się, że mężczyzna siedzący za kierownica auta ma w organizmie ponad 3,40 promila alkoholu. W samochodzie przewoził pasażera – także nietrzeźwego. Kierowca opla został osadzony w mławskim areszcie. Stracił prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Pomimo systematycznych kontroli drogowych, apeli policji oraz coraz częstszych sygnałów ze strony świadków, wciąż niestety nie brakuje nietrzeźwych za kierownicą – nawet w tak rekordowym stanie nietrzeźwości. Dlatego tak ważny jest społeczny sprzeciw wobec nietrzeźwych za kierownicą i natychmiastowa reakcja. Bezpieczeństwo na drodze zależy bowiem od każdego z nas.

oprac. JK

źródło:KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500